Jak informuje „Super Express”, nowy odcinek „Kuchennych Rewolucji” Magda Gessler i jej ekipa nakręcili w Gorzowie Wielkopolskim. Restauratorka zawitała do baru „Agata”, vby przeprowadzić zmiany, które doprowadzą lokal do dawnej świetności. Wyszło na jaw, że pracująca w nim kucharka nie doczekała emisji programu w TVN!

Finał wyemitowanego 18 listopada w TVN odcinka był niezwykle smutny. Kobieta zdobyła sympatię Magdy Gessler, a cała przeprowadzona przez gwiazdę kuchni rewolucja była niezwykle wzruszająca.

Zmarła uczestniczka „Kuchennych Rewolucji”. Kobieta nie doczekała się emisji odcinka ze swoim udziałem w TVN

W wyemitowanym w czwartek docinku „Kuchennych Rewolucji” Magda Gessler pojawiła się w Gorzowie Wielkopolskim, aby w liczącym ponad 100 tysięcy mieszkańców mieście położonym nad Wartą dokonać potężnych zmian w Barze „Agata”, którego historia sięga lat 60! Lokal zmieniał miejsce, jednak przez lata ustawiały się do niego kolejki po pyszne piergoi czy kotlety jajeczne.

Niestety, mimo tego, że główna kucharka nie zmieniła się od lat, a pani Marzenna przepracowała w tym miejscu niemal całe życie – aż 40 lat - to bar od pewnego czasu dosłownie świecił pustkami. Menadżer lokalu postanowił zaprosić Magdę Gessler, aby uchronić bar przed zamknięciem.

Z początkiem lat 90. Barem zaczął administrować klub sportowy kobiecej piłki nożnej, jednak właściciele nie dogadywali się z personelem, a pracownice brau od miesięcy nie mogły się doczekać wypłaty. Magda Gessler po przyjeździe spróbowała kilku dań, stwierdziła, że kotlety mielone zdecydowanie się obroniły, jednak wystrój baru wciąż trwał w PRL-u.

Magda Gessler zaczęła zmiany od spraw kadrowych. Szybko okazało się, że pracująca od czterech dekad kucharka zarabia niewiele ponad 2 tysiące złotych. Restauratorkę przeraził brud i brak porządku, a także przestarzały sprzęt. Gessler nie zmieniła nazwy lokalu, a nowy wystrój miał nawiązywać bezpośrednio do tego, czym były bary mleczne.

Magda Gessler zagroziła, że kolacja nie odbędzie się, jeśli szefostwo nie zapłaci zaległości pracownicom. Jednak po powrocie okazało się, że rewolucja przyniosła sukces, bo do baru ustawiały się kolejki. Gessler uznała, że w tym barze można zjeść najlepsze mielone w Polsce, czym wywołała łzy pani Marzenny.

Jak informował portal "Życie Polska": JUSTYNA STECZKOWSKA WYGADAŁA SIĘ W SPRAWIE SYLWII GRZESZCZAK. PIOSENKARKA PRZERWAŁA MILCZENIE O RELACJACH TRENERÓW „THE VOICE OF POLAND”. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: BEATA KOZIDRAK PODJĘŁA NIESPODZIEWANĄ DECYZJĘ! GWIAZDA ZASKOCZYŁA SWOIM ZACHOWANIEM. CHODZI O NIEDAWNE POSTANOWIENIE SĄDU W JEJ SPRAWIE. CO SIĘ STAŁO

Portal "Życie Polska" pisał również: PORAŻAJĄCE DONIESIENIA NA TEMAT 30-LETNIEJ IZABELI Z PSZCZYNY. PEŁNOMOCNICZKA RODZINY JEST PRZEKONANA, ŻE DOSZŁO DO KONKRETNEGO ZANIEDBANIA W SZPITALU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: RODZINA PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ W SPRAWIE KAMILA DURCZOKA. CHODZI O OSTATNIĄ DROGĘ ZNANEGO DZIENNIKARZA. WIELE OSÓB BĘDZIE ZASKOCZONYCH TAKĄ POSTAWĄ