Jak przypomina serwis Pomponik, dziś 51-letnia Katarzyna Śmiewicz uchodziła w latach 80. i 90. Za naprawdę niesamowitą piękność i zdobyła m.in. tytuł Miss Topless Europy. Gwiazda doczekała się nawet zaproszenia ze strony Stevena Spielberga do udziału w „Liście Schindlera”, kręconej w Polsce na początku lat 90. Katarzyna była pełna wiary w to, że w Hollywood może zrobić wielką karierę. Jednak los był mocno przewrotny i zamiast tego, znalazła w USA męża! Co dziś robi?

Katarzyna Śmiechowicz obrała ścieżkę kariery filmowej po festiwalu w Cannes pod koniec lat 90. Wówczas została przedstawiona amerykańskim producentom i zaproponowano jej rolę. Podobno Bruce Willis miał ją polecić swojemu agentowi. W ten sposób Śmiechowicz trafiła do USA. Co stało się z nią w Stanach?

Katarzyna Śmiechowicz wyjechała do USA, marząc o wielkiej hollywoodzkiej karierze. Jak potoczyły się losy piękności z Łodzi?

W Polsce miała status gwiazdy, a wielu reżyserów przez jej wdzięki proponowało jej masę rozbieranych ról. Postanowiła, że skoro w Polsce nie może liczyć na poważne wyzwania aktorskie to poza krajem zostanie zauważona. Już w Hollywood Katarzyna uczyła się angielskiego, spędzając masę czasu na castingach. Dostała dwie role, które jednak nie doszły do skutku przez rezygnację z produkcji filmów. Polka postanowiła wrócić do Polski, jednak na jej drodze stanął wówczas wiceprezes Sony Pictures Television, Dominik Leconte.

Para wzięła ślub w 2002 roku, a po ośmiu latach na świat przyszli synowi, bliźniacy Antoni i Fabian. Wkrótce aktorka została zasypana propozycjami z Polski. Mogliśmy ją zobaczyć w takich filmach jak "Chłopaki nie płaczą", "Testosteron" i "U Pana Boga za miedzą" oraz czy serialach "Bardzo ostry dyżur" i "Daleko od noszy".

Obecnie jest jedną z najbardziej wpływowych Polek w Kalifornii i dziś skupia się na tworzeniu scenariuszy i kończy pracę nad własnym pomysłem. Swego czasu mocno plotkowało się o jej relacji z Marcinem Gortatem, jednak Śmiechowicz jest szczęśliwa z ukochanym mężem i rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu. Synowi gwiazdy są modelami i aktorami dziecięcymi!

Katarzyna Śmiechowicz/Youtube @Collegium Gedanense. Liceum Ogólnokształcące

Jak informował portal "Życie Polska": ANNA MUCHA OSTRO W SPRAWIE BARBARY KURDEJ-SZATAN. AKTORKA NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH NA TEMAT KOLEŻANKI. NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCE WYZNANIE GWIAZDY TV

Przypomnij sobie: NA JAW WYSZŁY NIEZNANE FAKTY NA TEMAT MĘŻA DAGMARY KAŹMIERSKIEJ. ŚLUB PARY MIAŁ MIEJSCE W ARESZCIE. KRÓLOWA ŻYCIA ZDRADZIŁA WIELKĄ TAJEMNICĘ W KSIĄŻCE

Portal "Życie Polska" pisał również: ROKSANA WĘGIEL PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. 16-LETNIA GWIAZDA LEDWO BYŁA W STANIE COKOLWIEK POWIEDZIEĆ. TAJEMNICZE KULISY „YOU CAN DANCE. NOWA GENERACJA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZWIASTUN CZWARTEJ CZĘŚCI FILMU „KOGEL MOGEL” JUŻ W SIECI. WIDZOWIE NIE WIEDZĄ, CO POWIEDZIEĆ. WIELU FANÓW KOMEDII UZNAŁO TO ZA PORAŻKĘ. O CO CHODZI