Ostatnie lata dla Ewy Bem były naprawdę traumatyczne. Znana i lubiana piosenkarka we wrześniu 2017 roku pochowała córkę, Pamelę Niedziałek-Bem. Wokalistka w wywiadzie po odejściu córki, która była dziennikarką TVN wyznała, że przez wiele miesięcy była przekonana, że trauma związana z tą sytuacją sprawiła, że nie była pewna, czy jeszcze kiedykolwiek będzie śpiewać.

Nagłe odejście córki nie było jedynym dramatem, który wydarzył się w życiu Ewy Bem. Dwa lata temu w lipcu zmarł starszy brat artystki, Aleksander Bem. Mieszkający w Niemczech muzyk był jednym z założycieli grupy Bemibek, w którym debiutowała sama Ewa Bem. Piosenkarka nie pojawiła się jednak na jego pogrzebie. Dlaczego?

Ewa Bem podjęła zaskakującą decyzję. Zabrakło jej na pogrzebie starszego brata. Dlaczego się nie pojawiła?

Jak donosi portal Pomponik, piosenkarka przez lata świetnie dogadywała się z braćmi – starszym Aleksandrem i młodszym Jarosławem, jednak zawodowe i prywatne ścieżki piosenkarki i jej młodszego brata rozeszły się w 2006 roku.

Zgodnie z informacjami „Rewii”, brat Ewy Bem miał organizować tak wiele koncertów, że piosenkarka zwyczajnie nie była w stanie podołać fizycznie tej sytuacji i była wyczerpana nadmiarem występów. Przed jednym z koncertów piosenkarka zemdlała i wówczas powiedziała pas. Zmieniła menadżera i urwała kontakty z bratem.

Dlaczego jednak nie pojawiła się na pogrzebie starszego brata Aleksandra? Jak możemy przeczytać na łamach „Rewii”, piosenkarka chciała uniknąć spotkania z Jarosławem i nie była gotowa na wzięcie udziału w ostatnim pożegnaniu, niezwykle dla niej trudnym po śmierci córki.

- Ten zaś [Jarosław – przyp. red.] miał powiedzieć na stypie, że pogodzenie się z siostrą jest niemożliwe, ponieważ zbyt wiele złego się wydarzyło – pisze „Rewia”.

W imieniu matki Aleksandra pożegnała podczas pogrzebu we Freiburgu córka wokalistki, Gabriela Sibilska.

Ewa Bem/Youtube @Festival Group

Jak informował portal "Życie Polska": ANNA MUCHA OSTRO W SPRAWIE BARBARY KURDEJ-SZATAN. AKTORKA NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH NA TEMAT KOLEŻANKI. NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCE WYZNANIE GWIAZDY TV

Przypomnij sobie: NA JAW WYSZŁY NIEZNANE FAKTY NA TEMAT MĘŻA DAGMARY KAŹMIERSKIEJ. ŚLUB PARY MIAŁ MIEJSCE W ARESZCIE. KRÓLOWA ŻYCIA ZDRADZIŁA WIELKĄ TAJEMNICĘ W KSIĄŻCE

Portal "Życie Polska" pisał również: ROKSANA WĘGIEL PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. 16-LETNIA GWIAZDA LEDWO BYŁA W STANIE COKOLWIEK POWIEDZIEĆ. TAJEMNICZE KULISY „YOU CAN DANCE. NOWA GENERACJA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZWIASTUN CZWARTEJ CZĘŚCI FILMU „KOGEL MOGEL” JUŻ W SIECI. WIDZOWIE NIE WIEDZĄ, CO POWIEDZIEĆ. WIELU FANÓW KOMEDII UZNAŁO TO ZA PORAŻKĘ. O CO CHODZI