Jak wyjaśnia portal Pudelek, od kilku tygodni na temat Sylwii Grzeszczak, która zadebiutowała w tym sezonie w roli jurorki „The Voice of Poland”. Wielu widzów bardzo negatywnie ocenia jej postępowanie i zachowania wobec członków swojej drużyny, a także podejmowane decyzje. Niestety, gwiazda estrady niemal od samego początku 12. Edycji programu dostaje sporą dawkę krytyki i mało pochlebnych opinii od fanów programu i internautów.

Pudelek donosi, że rozczarowani Sylwią Grzeszczak są też producenci programu i większość produkcji. Za kulisami show mówi się o tym, że piosenkarka raczej zakończy swoją przygodę z byciem trenerką w „The Voice” po jednym sezonie. Trenerzy talent show, w tym Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk pojawili się w studiu „Pytania na Śniadania” w ostatnią sobotę. Paparazzi byli gotowi na sesję zdjęciową jurorów, gdy ci wyszli już ze studia śniadaniówki.

Sylwia Grzeszczak uśmiechnięta rozprawia z Markiem Piekarczykiem przed studiem „PnŚ”. Nie przejmuje się negatywnymi opiniami?

Jak przekonuje Pudelek, Sylwia Grzeszczak po opuszczeniu po opuszczeniu budynku TVP wydawała się naprawdę zadowolona i rozpromieniona, ucinając pogawędkę z Markiem Piekarczykiem i rozsyłając niemal cały czas promienne uśmiechy.

Piosenkarka najwyraźniej nie przejmuje się negatywnymi komentarzami na temat swojego udziału w programie. Niedawno tabloidy donosiły jednak o kiepskiej relacji między wokalistką a liderem TSA. Najwyraźniej były to jedynie niemiłe i niezgodne z prawdą pogłoski.

The Voice of Poland/Youtube @The Voice of Poland
The Voice of Poland/Youtube @The Voice of Poland

Jak informował portal "Życie Polska": ANNA MUCHA OSTRO W SPRAWIE BARBARY KURDEJ-SZATAN. AKTORKA NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH NA TEMAT KOLEŻANKI. NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCE WYZNANIE GWIAZDY TV

Przypomnij sobie: NA JAW WYSZŁY NIEZNANE FAKTY NA TEMAT MĘŻA DAGMARY KAŹMIERSKIEJ. ŚLUB PARY MIAŁ MIEJSCE W ARESZCIE. KRÓLOWA ŻYCIA ZDRADZIŁA WIELKĄ TAJEMNICĘ W KSIĄŻCE

Portal "Życie Polska" pisał również: ROKSANA WĘGIEL PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. 16-LETNIA GWIAZDA LEDWO BYŁA W STANIE COKOLWIEK POWIEDZIEĆ. TAJEMNICZE KULISY „YOU CAN DANCE. NOWA GENERACJA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZWIASTUN CZWARTEJ CZĘŚCI FILMU „KOGEL MOGEL” JUŻ W SIECI. WIDZOWIE NIE WIEDZĄ, CO POWIEDZIEĆ. WIELU FANÓW KOMEDII UZNAŁO TO ZA PORAŻKĘ. O CO CHODZI