Jak informuje serwis Pudelek, uwielbiana przez miliony osób na świecie Sarah Jessica Parker gra jedną z głównych ról w kontynuacji znanego serialu ze swoim udziałem sprzed lat. Produkcja „And Just Like That” cieszy się sporym zainteresowaniem jeszcze przed premierą, jednak wiele osób uznaje, że wygląd amerykańskiej gwiazdy pozostawia wiele do życzenia. Dlaczego?

Ponieważ aktorka nie ukrywa tego, że się starzeje i ma siwe włosy! Sama zainteresowana postanowiła odnieść się do fali krytyki, która na nią spadła i podkreśliła, ze wie, ile ma lat i jak wygląda, pytając retorycznie, co ma z tym zrobić? Przecież nie da się cofnąć czasu i nie starzeć! Do sytuacji Sarah Jessici Parker postanowiła odnieść się Agnieszka Włodarczyk. Aktorka też ma dojść wyśrubowanego kultu piękna, młodości i nienagannego wyglądu.

Agnieszka Włodarczyk odniosła się do afery wokół Sarah Jessici Parker. Drażni ją kult wiecznej młodości. To ma wpływ na nasze postrzeganie siebie

Sytuacja amerykańskiej aktorki mocno uderzyła Agnieszkę Włodarczyk, która właśnie przebywa w Hiszpanii. Polska gwiazda postanowiła zabrać głos w tej dotykającej wszystkich nas, szczególnie kobiety sprawie.

Aktorka zaznaczyła, ze Parker postanowiła dać sobie spokój z medycyną estetyczną i ciągłym kultem piękna i właśnie przez ten krok spadła na nią morze krytyki.

- Co jest nie tak z tym światem? Czy nie można chcieć normalnie się zestarzeć, odpuścić? Albo w drugą stronę - próbować utrzymać młody wygląd jak najdłużej – zapytała na Instagramie, przekonując, że każdy z nas powinien się zająć sobą i swoimi problemami, przestać ciągle porównywać się do innych i ich oceniać. Powiedziała przy tym, że ważne, by pamiętać, że nigdy nie nadążymy za oczekiwaniami innych.

Jak informował portal "Życie Polska": ANNA MUCHA OSTRO W SPRAWIE BARBARY KURDEJ-SZATAN. AKTORKA NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH NA TEMAT KOLEŻANKI. NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCE WYZNANIE GWIAZDY TV

Przypomnij sobie: NA JAW WYSZŁY NIEZNANE FAKTY NA TEMAT MĘŻA DAGMARY KAŹMIERSKIEJ. ŚLUB PARY MIAŁ MIEJSCE W ARESZCIE. KRÓLOWA ŻYCIA ZDRADZIŁA WIELKĄ TAJEMNICĘ W KSIĄŻCE

Portal "Życie Polska" pisał również: ROKSANA WĘGIEL PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. 16-LETNIA GWIAZDA LEDWO BYŁA W STANIE COKOLWIEK POWIEDZIEĆ. TAJEMNICZE KULISY „YOU CAN DANCE. NOWA GENERACJA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZWIASTUN CZWARTEJ CZĘŚCI FILMU „KOGEL MOGEL” JUŻ W SIECI. WIDZOWIE NIE WIEDZĄ, CO POWIEDZIEĆ. WIELU FANÓW KOMEDII UZNAŁO TO ZA PORAŻKĘ. O CO CHODZI