Najnowsze informacje dotyczące jednego z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce właśnie ujrzały światło dzienne. Mężczyzna doznał ostatnio kolejnej, zatrważającej wizji, która brzmi bardzo źle... Polacy nie kryją zaniepokojenia. Co takiego przewidział jasnowidz?

Krzysztof Jackowski z Człuchowa jest jednym z najbardziej popularnych i obdarzonych zaufaniem jasnowidzów w Polsce. Mężczyzna od lat przedstawia w mediach swoje wizje, które niejednokrotnie się sprawdzały. Ponadto, jego słowa często brane są pod uwagę podczas różnych akcji poszukiwawczych w przypadku zaginięć bądź innych nierozwikłanych i trudnych spraw.

Mężczyzna swoje wizje przekazuje za pomocą relacji na żywo robionych na platformie YouTube, gdzie ogląda go tysiące Polaków ciekawych tego, co przyniesie przyszłość.

Niestety, ostatnio wizje Jackowskiego nie są pozytywne...

To przerażające!

Podczas ostatniej transmisji jasnowidz wyznał, że przeczuwa nadejście kolejnej choroby, która razem z koronawirusem będzie siała spustoszenie w naszym kraju. Czy faktycznie tak będzie? Polacy mają nadzieję, że jasnowidz się myli.

(...) w pewnym momencie będą istniały ze sobą dwie zarazy – i nie miałem na myśli grypy. Z południa Europy przyjdzie jakaś choroba, która bardzo dotkliwie będzie dotykać młodych ludzi. - wyznał.