Jak donosi serwis „Super Express”, Natalia Kukulska postanowiła podzielić się z fanami dość odważnym wpisem w sieci. Piosenkarka przyznała, że Wszystkich Świętych nie należy do jej ulubionych dni w roku i ciężko jej zrozumieć tłumy na cmentarzach, które ruszają już kilka dni przed 1 listopada. Okazuje się, że piosenkarka doznała urazu w dzieciństwie podczas wizyty na grobach bliskich. Co się wówczas stało?

Nie da się ukryć, że kwestia śmierci najbliższych jest dla Natalii Kukulskiej szczególnie trudna. Jako kilkulatka musiała bowiem zmierzyć się z tragiczną i zdecydowanie przedwczesną śmiercią ukochanej mamy, Anny Jantar. Czy ukochana piosenkarka Polaków zginęła w katastrofie lotniczej mała Natalia miała tylko cztery lata.

Natalia Kukulska przyznaje, że nie lubi Wszystkich Świętych. Piosenkarka przeżyła przykrą sytuację jako dziecko

Śmierć Anny jantar ogromnie wpłynęła na całą jej rodzinę, lecz szczególnie jej córkę. Natalia Kukulska mierzyła się nie tylko z brakiem mamy, ale również jej sławą, która była ogromna. Szczęśliwie udało się jej ułożyć życie zawodowe i prywatne. Ponad dekadę temu zmarł tata pisoenkarki, Jarosław Kukulskim, co było niezwykle nieprzyjemne dla dorosłej córki i wnuków artysty.

Wydawąłoby się zatem, że 1 listopada sa wyjątkowym dniem pamięci o bliskich dla Natalii Kukulskiej i jej rodziny. Jednak nic bardziej mylnego. Piosenkarka przyznała, że nie rozumie tej pompy wokół Wszystkich Świętych i zrywu niemal wszystkich Polaków, ruszających na cmentarze, by zadbać o groby przed i w trakcie Święta Zmarłych. Jednak szanuje i docenia ten moment refleksji, za którym idą wyjątkowe wspomnienia.

Piosenkarka przyznała, ze ta niechęć ma źródło w wydarzeniach z dzieciństwa, gdy jako mała dziewczynka była bacznie obserwowana przez obcych ludzi, gdy odwiedzała z rodziną grób mamy. Anna Jantar została pochowana na Cmentarzu Wawrzyszewskim w Warszawie.

- Nigdy nie lubiłam tych wpatrzonych oczu na cmentarzu, szeptów i szturchnięć: to ta mała, jej córka – przyznała Natalia Kukulska w poruszającym wpisie, cytowanym przez „Super Express”.

Jak informował portal "Życie Polska": NIEZWYKLE SMUTNE INFORMACJE OBIEGŁY POLSKIE MEDIA. NIE MA WŚRÓD NAS BARDZO CENIONEJ REŻYSERKI. BYŁA BARDZO ZASŁUŻONA DLA NASZEJ KULTURY. MIAŁA 90 LAT

Przypomnij sobie: MEGHAN MARKLE ZNALAZŁA SIĘ W PODBRAMKOWEJ SYTUACJI. ŻONA KSIĘCIA HARRY’EGO MA SPORY PROBLEM DO ROZWIĄZANIA. POWALAJĄCE WIEŚCI Z STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Portal "Życie Polska" pisał również: WIELKA RADOŚĆ W RODZINIE PIOTRA KRAŚKI. ŻONA ZNANEGO DZIENNIKARZA PODZIELIŁA SIĘ NIESAMOWITYM SZCZĘŚCIEM. RADOSNE WIADOMOŚCI UCIESZĄ FANÓW PREZENTERA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MOCNE SŁOWA EWY BŁASZCZYK WOBEC MARIANA BANASIA! AKTORKA MA SPORO DO ZARZUCENIA PREZESOWI NIK. CHODZI O DUŻE PIENIĄDZE Z FUNDUSZU SPRAWIEDLIWOŚCI