Agnieszka Chylińska bardzo chroni swoją prywatność i rzadko komentuje swoje sprawy rodzinne. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i otworzyła się na temat toksycznych relacji, które miała w swoim życiu.

Gwiazda od lat zawiązana jest ze swoim mężem Markiem, który nie ma powiązań z show-biznesem. Razem wychowują trójkę dzieci. Nie zawsze jednak było tak dobrze.

Zanim piosenkarka poznała drugiego męża, miała kilka związków, które nie były dla niej zbyt pozytywne.

Wiadomo, kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska zdobyła się na odwagę i zamieściła ważny wpis w mediach społecznościowych, w którym podała przyczynę wcześniejszego braku szczęścia w relacjach z mężczyznami.

Okazuje się, że Agnieszka Chylińska po prostu potrzebowała drugiej połówki i nie zwracała uwagi na to, jak mężczyzna ją traktował.

Agnieszka Chylińska. Źródło: Youtube tvnpl
Agnieszka Chylińska. Źródło: Youtube tvnpl

Agnieszka Chylińska dopiero u boku drugiego męża doceniła, że ważny jest w związku spokój, a miłość nie wymaga ani awantur, ani błagań, ani niepewności.

Tajemniczy Marek bardzo pomaga swojej ukochanej żonie

Marek, czyli drugi mąż Agnieszki Chylińskiej, jest z zawodu grafikiem. Mężczyzna zajmowałem się nawet projektowaniem okładek do płyt zespołu swojej żony.

Tajemniczy Marek trzyma się z dala od show-biznesu i nie zależy mu na rozgłosie. Agnieszka Chylińska nie pokazuje się z mężem publicznie i lubi spokój.

Agnieszka Chylińska z mężem. Źródło: viva.pl
Agnieszka Chylińska z mężem. Źródło: viva.pl
Agnieszka Chylińska z mężem. Źródło: viva.pl

Jak informował portal "Życie Polska": KLUCZOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZYSZŁOŚCI BEATY KOZIDRAK! WIADOMO, JAKA KARA MOŻE SPOTKAĆ WOKALISTKĘ ZA JAZDĘ POD WPŁYWEM. NA PEWNO BĘDZIE DOTKLIWA

Przypomnij sobie: ZASKAKUJĄCY FINAŁ “TAŃCA Z GWIAZDAMI”. WIADOMO, NA CO PIOTR MRÓZ PRZEZNACZY AŻ 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH Z WYGRANEJ. TAKI CEL ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH WIDZÓW

Portal "Życie Polska" pisał również: PREZYDENT ZALICZYŁ SPORĄ WPADKĘ I NARAZIŁ SIĘ OBYWATELOM. ZACHOWANIE GŁOWY PAŃSTWA JEST SZEROKO KOMENTOWANE. WIELE OSÓB UWAŻA TO ZA NIEWŁAŚCIWY KROK

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIELKIE SZCZĘŚCIE UCZESTNIKA “ROLNIK SZUKA ŻONY” PO WIELU LATACH. MĘŻCZYZNA NARESZCIE STANĄŁ NA ŚLUBNYM KOBIERCU. PAŃSTWO MŁODZI RODEM Z BAJKI