Kontrowersje wokół grobu Krzysztofa Krawczyka znajdującego się na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią nie ustają. Wielu osobom nie podoba się pomnik, który kilkanaście dni temu stanął w miejscu pochówku artysty. Kolejni uznają, że pomysły menadżera Krawczyka i jego żony z instalowaniem oświetlenia czy możliwością puszczania muzyki na jego grobie są przesadą.

W sprawie postanowił wypowiedzieć się Marian Lichtman, wieloletni przyjaciel Krzysztofa Krawczyka i jego kolega z legendarnego zespołu Trubadurzy, w którym piosenkarz zaczynał karierę. Jak informuje serwis Pomponik, Lichtman do tej pory nie odwiedził jeszcze grobu zmarłego kolegi i ma zamiar się tam wybrać dopiero, gdy staniem się ono miejsce ciszy, dającym pole do zadumy. Czy będzie o jednak możliwe zważywszy na plany wdowy po Krawczyku i Andrzeja Kosmali?

Marian Lichtman zabrał głos w sprawie grobu Krzysztofa Krawczyka. Co myśli o nowym nagrobku? Padły mocne słowa

Zmarły pół roku temu Krzysztof Krawczyk doczekał się niedawno nagrobka, którego zaprojektowanie wdowa po artyście, Ewa Krawczyk zleciła zaprzyjaźnionemu księdzu i spowiednikowi, Krzysztofowi Niespodziańskiemu. Gotowy efekt bardzo spodobał się żonie Krawczyka. Jest on utrzymany w ulubionych kolorach muzyka – czerwieni i zieleni, posiada również bogata symbolikę.

Niedawno miało miejsce również poświęcenie pomnika, w którym oprócz rodziny wziął udział również Andrzej Kosmala i mieszkańcy okolicy. Na uroczystości nie pojawił się jednak syn artysty, Igor Krawczyk, ani Marian Lichtman.

Ten ostatni postanowił powiedzieć kilka słów o tej sytuacji. Perkusista Trubadurów postanowił uniknąć zamieszania wokół poświecenia nagrobka Krawczyka. Lichtman uznał, że nie podoba mu się ten splendor i do tej pory nie odwiedził dawnego przyjaciela na cmentarzu. Czeka na dogodny moment, gdy rozgłos trochę przycichnie.

Przyznał też, że sam nagrobek mu się nie podoba, podobnie, jak dodatkowe pomysły związane z puszczaniem muzyki. Uznał je za „dyskotekę”. Stwierdził, że nawet Elvis Presley nie ma takiego grobu.

- Ale ja Krzysztofa tak szanowałem i kochałem, że jeśli to jest wszystko dla Krzysztofa, to bardzo proszę – stwierdził w rozmowie z „Faktem”.

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk / Youtube: Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk / Youtube: Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk / Youtube: Plotki Rozrywka

Jak informował portal "Życie Polska": KRZYSZTOF JACKOWSKI WRACA Z KOLEJNĄ PORAŻAJĄCĄ WIZJĄ. JASNOWIDZ Z CZŁUCHOWA ZDRADZIŁ, CO ZAPEWNE SPOTKA NAS W LISTOPADZIE. SYTUACJA BĘDZIE NIEPOKOJĄCA

Przypomnij sobie: PRZYKRE WIEŚCI DLA FANÓW OLIWII BIENIUK W „TAŃCU Z GWIAZDAMI”. NASTOLATKA POCIESZYŁA SIĘ PO ODPADNIĘCIU Z TANECZNEGO SHOW. NIE DO WIARY, CO ZROBIŁA

Portal "Życie Polska" pisał również: TYCH TRUDNYCH CHWIL MARZENA KIPIEL-SZTUKA NIE ZAPOMNI NIGDY. AKTORKA WSPOMNIAŁA ZDARZENIE Z PLANU „ŚWIATA WEDŁUG KIEPSKICH”. WTEDY ZAWALIŁ SIĘ ŚWIAT

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNA ZAPOWIEDŹ ZE STRONY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. SŁOWA PREZESA PIS DOTYCZĄ MILIONÓW POLAKÓW. DOJDZIE DO WAŻNYCH ZMIAN W RZĄDZIE. NOWOŚCI JUŻ WKRÓTCE