Jak donosi serwis Plotek, trenerzy dwunastej edycji „The Voice of Poland” mają już pełne drużyny, z których za jakiś czas wyłoni się zwycięzca rywalizacji na najlepsze głosy w Polsce. Okazuje się jednak, że w ostatnim odcinku przesłuchań w ciemno jurorzy niemal wyrywali sobie z rąk jedną z uczestniczek. Czy będzie czarnym koniem tej edycji? Wiele na to wskazuje!

Przesłuchania w ciemno dwunastej edycji talent show „The Voice of Poland” są już za nami, a ostatni odcinek został wyemitowany w poniedziałek. Przez kilka tygodni trenerzy starannie wybierali swoich podopiecznych i kompletowali drużyny, a wielokrotnie było o włos od kłótni o uczestników. Taka sytuacja wydarzyła się w ostatnim odcinku, gdy na scenę wyszła Karolina Robinson. Dziewczyna porwała swoim głosem tak bardzo, że odwróciły się cztery fotele.

Kłótnia o uczestniczkę przesłuchań w ciemno w „The Voice of Poland”. Karolina Robinson porwała trenerów

Karolina nie trafiła do Sylwii Grzeszczak, niemal natychmiast zablokowanej przez resztę trenerów. Tomson i Baron, a także Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk zaczęli przekonywać dziewczynę, dlaczego powinna wybrać właśnie ich, a nie kolegów z fotela obok.

Karolina, choć komponuje swój materiał to na profesjonalnej scenie stanęła po raz pierwszy właśnie w „The Voice”. Zaśpiewała „Have a Little Faith in Me” i to wystarczyło, aby jurorzy prawie pobili się o to, do czyjej drużyny ma trafić! Sylwia Grzeszczak przyznała, ze Karolina odnalazłaby się w jej drużynie najlepiej, ale nie było to możliwe.

Justyna Steczkowska wyznała, że tylko u niej będzie miałą możliwość nauczenia się konkretów, a nie bycia „bajerowaną” przez Tomsona i Barona. Ci znów rzucili ripostę diwie, twierdząc, że w jej ekipie jest miejsce tylko na jedną gwiazdę. Marek Piekarczyk przyznał szczerze, że nie ma zamiaru niczego uczyć dziewczyny, a pomóc i doradzić jako starszy kolega, by „przebrnąć przez tę matnię” jaką jest polska scena muzyczna.

Co ciekawe, szczerość Marka Piekarczyka przemówiła do Karoliny, która zdecydowała się dołączyć do jego drużyny! Trenerzy nie kryli zaskoczenia takim wyborem młodej dziewczyny. Steczkowska przyznała, ze żałuje niezablokowania fotela liderowi TSA, a Tomson i Baron stwierdzili, że taki wybór to porażka sezonu.

Karolina Robinson zdecydowanie rośnie na gwiazdę i czarnego konia edycji. Jak sobie poradzi? Zobaczymy w najbliższych odcinkach.

Jak informował portal "Życie Polska": NA ULICACH MIAST W CAŁEJ POLSCE ODBYŁY SIĘ WIELKIE PROTESTY. POLACY WYSZLI, BY POKAZAĆ SWOJĄ SOLIDARNOŚĆ. DONALD TUSK POSTANOWIŁ WYDAĆ WAŻNY ALARM

Przypomnij sobie: W KOŚCIELE RZYMSKOKATOLICKIM ZAJDĄ NIESPOTYKANE PRZEZ DEKAD ZMIANY. PAPIEŻ FRANCISZEK POSTANOWIŁ ROZPOCZĄĆ WIELKĄ REFORMĘ. UDZIAŁ MA MIEĆ KAŻDY WIERNY

Portal "Życie Polska" pisał również: EWA KRAWCZYK WYSZŁA Z NOWĄ OFERTĄ DO SYNA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA. JEJ PROPOZYCJA MA BYĆ POWALAJĄCA. IGOR KRAWCZYK OD RAZU RIPOSTOWAŁ POMYSŁ MACOCHY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BARON WYJAWIŁ SWOJĄ WIELKĄ TAJEMNICĘ. TRENER „THE VOICE OF POLAND” ZASKOCZYŁ NIEMAL WSZYSTKICH. NIEWIELU MIAŁO O TYM POJĘCIE. CHODZI O RODZINĘ MUZYKA