Jak podaje portal "Pudelek", Polacy ocenili, który rozrywkowy program telewizyjny najmniej przypadł im do gustu. Serwis co jakiś czas organizuje cykl son ulicznych o tytule "Daj Głos". Tym razem o zdanie zapytano mieszkańców Sopotu, którzy wymieniali między innymi programy emitowane przez Telewizję Polską. Według nich stacje kierowane przez Jacka Kurskiego oferują coraz gorszej jakości treści, a dodatkowo pozbyły się wielu prowadzących, którzy od lat byli związani z TVP i byli jej twarzami.

Okazuje się jednak, że to wcale nie program z krytykowanej przez większość telewizji publicznej powinien zdaniem wielu zniknąć z anteny. Mieszkańcy Trójmiasta stwierdzili, że mają dość pojawiającego się na ekranach telewizorów od lat programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co miało wpływ na ich decyzję?

Przede wszystkim fakt, że zagraniczne media posądzają producentów polskiej wersji o promowanie blackface, czyli malowanie twarzy na czarno w charakteryzacjach, które miały odzwierciedlać kolor skóry afroamerykańskich wokalistów.

Mimo negatywnych opinii realizatorzy show nie zwalniają tempa i już zdążyli ogłosić, kto pojawi się w kolejnej edycji programu emitowanego na Polsacie. W najnowszej serii wystąpi między innymi Barbara Kurdej-Szatan, a w jury zamiast Kacpra Kuszewskiego zasiądzie Michał Wiśniewski.

To również może Cię zainteresować: Daniel Martyniuk Się Nawrócił? Znalazł Pracę, Która Jest Jego Pasją

Zobacz także: Cezary Żak Schudł 30 Kilogramów. Jak Tego Dokonał