Jak podaje portal "Pomponik", Kamil Stoch szczególnie teraz potrzebuje dużego wsparcia swojej żony. Skoczek potwierdził smutne informacje, które pokazują, że historia niestety zatacza koło. Sportowiec trzynaście lat temu nie mógł wziąć udziału w Letnim Grand Prix w Wiśle ze względu na kontuzję. Okazuję się, że trenerzy również i tym razem zdecydowali, że będzie musiał odpuścić sobie ten konkurs.

Kamil obudził się ze spuchniętą stopą. Zrobił jej zdjęcie i opublikował na Instagramie, informując, że przez problemy ze zdrowiem, fani nie zobaczą go na skoczni.

Dzisiaj zamiast zdjęcia w locie, zdjęcie z chmurą. Żona powiedziałaby pewnie że całkiem niezłe. Niestety rano obudziłem się z niespodzianką, opuchlizną. Przez kilka godzin walczyliśmy żeby zmniejszyć obrzęk ale się nie udało. Serce pęka, bo kibice na skoczni a ja w hotelu. Kamil Stoch

Kamil Stoch/YouTube @Snobey
Kamil Stoch/YouTube @Snobey

Na szczęście kibice byli dla niego bardzo łaskawi i jednogłośnie stwierdzili, że zdrowie Kamila jest ważniejsze niż jednorazowy występ na skoczni.

Pana zdrowie jest najważniejsze! Wiem, że lepiej jest na skoczni ale będą kolejne zawody! Kibice nie zając, zawsze będą. Fani

To miłe, że sportowiec może liczyć na miłe słowa od fanów. My również życzymy Kamilowi zdrowia!

Kamil Stoch/ screen yt
Kamil Stoch/ screen yt
Kamil Stoch/ screen yt

To również może Cię zainteresować: Jak Mieszkają Gwiazdy? Emilia Krakowska Pokazuje Swój Mały Domek Na Wsi

Zobacz także: Pacjentka Jednego Ze Szpitali Wyjawiła, Co Tam Się Działo. O Włos Od Tragedii