Zawsze królowa piękności! Kiedy fani po raz pierwszy spotkali Eden Wood w serialu reality-show "TLC Toddlers & Tiaras", była siłą, z którą należy się liczyć w świecie dziecięcych konkursów w wieku zaledwie 4 lat. Eden zawsze zachwycała sędziów swoimi blond włosami, jasnoniebieskimi oczami i żywym charakterem.

Jak żyje dorosła już Eden Wood - córka swojej menadżerki?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez TLC (@tlc)

Teraz jest już dorosła i ma na swoim koncie wiele innych osiągnięć. Ciekawi Cię, kim Eden jest dzisiaj? Gdzie jest teraz Eden Wood? Eden, obecnie 16 -letnia, pojawiła się w wyczekiwanym filmie "Toddlers & Tiaras: Gdzie są teraz?" - specjalna transmisja emitowana przez Discovery+ w czwartek, 21 stycznia 2020.

„Po zawieszeniu korony na „ Toddlers & Tiaras”, Eden dostała swój własny program telewizyjny zatytułowany "Eden's World" (tłum. Świat Eden). Jednak jej największą szansą byłoby przesłuchanie aktorskie do roli Darli Hood w ponownym uruchomieniu Universal Entertainment The Little Rascals Save The Day!

Wygrała rolę tej kultowej postaci Darli Hood i przeprowadziła się do Los Angeles, według jej biografii na stronie internetowej. Fani mogą również dostrzec Eden w programie Next Big Thing NYC na Amazon Prime.

Brała udział w kilku projektach na festiwalach filmowych i wystawach, takich jak Beauty Culture i Generation Wealth, zgodnie z jej biografią. Co więcej, Eden „została wprowadzona do National Beta Club [w szkole]”. Ale to nie wszystko, co lubi robić w wolnym czasie — gwiazda reality show jest twarzą szkoły ze swoim zespołem cheerleaderek, a także „gra na perkusji” w zespole i „śpiewa sopranem w chórze!” Eden para się również muzyką, udostępniając na początku stycznia klip, na którym śpiewa nowy utwór zatytułowany „All in My Feels”.

Obecnie jest nie tylko wpływową osobą w mediach społecznościowych z ponad 50 000 obserwujących, ale także honorową uczennicą liceum z GPA 4.0 i modelką. Co dalej z Eden? Eden zapowiedziała wydanie swojego singla „Keep Dream'n” w nowym poście na Instagramie w środę, 20 stycznia 2020. „Jestem tak podekscytowana, że ​​mogę podzielić się tym, nad czym pracuję! Tak wygląda współpraca podczas pandemii — wszystko odbywało się zdalnie. Za tydzień zakończymy piosenkę i cały teledysk” – napisała. Pracuje nad wielkimi rzeczami!

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Pod jednym ze szpitali w Polsce odeszła kobieta. Rodzina jest przekonana, że nie otrzymała pomocy od personelu

Zerknij: Z Odry wyłowiono ciało. Czy to 16-letni chłopiec, którego szukała cała Polska