W niedzielę 11 lipca odbył się mecz finałowy Mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2020. W finale mogliśmy zobaczyć, jak Włosi z każda minutą zdobywają przewagę nad Anglikami, jednak, aby ostatecznie rozstrzygnąć po której stronie leży wygrana potrzebne były rzuty karne.

Z wygranej Włochów bardzo cieszy się Jacek kurski, który najwyraźniej jest fanem „Squadra Azzurra”. Prezes TVP już przed meczem właściwie wytypował zwycięzców. Przy okazji jego wypowiedzi dość mocno dostało się reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni odpadli z turnieju już w fazie grupowej.

Jacek Kurski w mocnych słowach o porażce reprezentacji Polski podczas Euro 2020. Wbił piłkarzom naprawdę ostrą szpilę. Co powiedział?

Nie da się ukryć, że przełożony o rok turniej Euro 2020 był pełen emocji, niespodziewanych sytuacji i odpadania z rozgrywek naprawdę mocnych drużyn. Nie obyło się bez kontrowersji i licznych skandali, zarówno po stronie piłkarzy poszczególnych składów, kibiców, a także samych organizatorów. Mniej znane drużyny pokazywały często niesamowitego ducha walki.

Dużo mówiło się również o porażce Biało-Czerwonych, którzy odpadli z turnieju już w fazie grupowej, co nie uszło uwadze nie tylko polskim komentatorom, kibicom, ale i zagranicznym dziennikarzom i fanom piłki nożnej, choćby ze względu na Roberta Lewandowskiego.

Przy okazji komentowania finału Euro 2020 szpilę naszym orłom wbił Jacek Kurski. Co powiedział?

Jacek Kurski wpierw skomentował sam finał Euro 2020, typując, że Włosi wygrali z Anglikami 2:0 lub 3:1 (tu nie trafił, gdy wynik meczu 3:2 udało się uzyskać dopiero po karnych). Zachwycony gra Włochów Jacek Kurski wytknął jednak Biało-Czerwonym ich dyspozycję.

„Absolutnie najlepsza drużyna kontynentu. Wygrał futbol i sprawiedliwość. Nie do wiary: 33-mce temu pechowo zremisowaliśmy u nich 1:1. Oni zaczynali wtedy budować potęgę, a nam świat odjechał” – napisał bez ogródek Jacek Kurski, cytowany przez serwis Sport SE.

Jak informował portal "Życie PL": NIEZWYKLE WAŻNY APEL DO WIDZÓW PROGRAMU INFORMACYJNEGO. PIOTR KRAŚKO W SIECI ZWRÓCIŁ SIĘ DO WSZYSTKICH FANÓW W PALĄCEJ SPRAWIE. SYTUACJA JEST ISTOTNA

Przypomnij sobie: SMUTNE WIEŚCI DLA FANÓW MUZYKI. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS ZNANEGO I LUBIANEGO ARTYSTY. MIAŁ ZALEDWIE 49 LAT! OD FANÓW PŁYNIE MORZE KONDOLENCJI DLA BLISKICH

Portal "Życie PL" pisał również: WYPADEK W JAMNICY PORUSZYŁ CAŁĄ POLSKĘ. OSTATNIE POŻEGNANIE RODZICÓW TRÓJKI CHŁOPCÓW WYWOŁAŁO LAWINĘ ŁEZ. PREZENT OD DZIECI ZŁAMAŁ SERCA WIELU OSÓB

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJNE ZAMIESZANIE NA BRYTYJSKIM DWORZE. DECYZJA KSIĘCIA KAROLA MIAŁA SPOTKAĆ SIĘ ZE SPRZECIWEM. CO WYMYŚLIŁ PRZYSZŁY KRÓL? CHODZI O KSIĘCIA EDWARDA