38-letni Sławomir Zapała otrzymał właśnie nagrodę za niebywałą popularność swojej piosenki „Miłość w Zakopanem” oraz pierwszej płyty zawierającej tęże piosenkę. Na jednym tylko utworze zarobił prawdziwy majątek.

Piosenka warta fortunę

Taka popularność jednego utworu jest dla wielu gwiazd nieosiągalna. Sławomir i Kajra (37 l.) podczas festiwalu w Sopocie otrzymali poczwórną diamentową płytę z okazji sprzedaży singla traktującego o miłości wybuchającej w Zakopanem.

Nagroda wręczona z dłoni Związku Producentów Audio-Video jest oznaką pobrania singla z sieci 400 tysęcy razy, co zaowocowało 800 tysiącami złotych, które Sławomir zgarnął.

Mało tego, podczas ostatniego koncertu, na letniej trasie TVP2, Sławomir został ponownie nagrodzony poczwórną platynową płytą za album „The greatest hits”, na której znajduje się „Miłość w Zakopanem”.

Taka poczwórna płyta świadczy o tym, że sprzedano aż 120 tysięcy płyt. Ciekawostką jest to, że piosenkarz wyprodukował, nagrał i wydał ją sam i bez pomocy, co sprawiło, że w ciągu czterech lat od premiery, wokalista zarobił około 3,8 miliona złotych!

Na kanale YouTube klip piosenki został obejrzany ponad 233 miliony razy! O tak spektakularnym sukcesie gwiazda popu pokroju Madonny (63 l.) mogłaby tylko śnić.


YouTube/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zmianie uległy zasady kontrolowania abonamentu RTV. Jak będą teraz wyglądały i kto będzie musiał liczyć się z karą

Zerknij też tutaj: Emeryci i renciści mogą liczyć na najwyższą waloryzację świadczeń w historii Polski? Seniorzy powinni się przygotować na duża podwyżkę w 20222 roku