Jak podaje portal "Super Express", Kasia Tusk dała się przyłapać fotoreporterom w czasie spaceru po Warszawie, w którym towarzyszył jej mąż i córeczka. Oczy wszystkich zwrócone były na sporych już rozmiarów ciążowy brzuszek blogerki, który podkreślała czarna obcisła sukienka.

Kasia Tusk prezentuje ciążowy brzuszek

Kasia Tusk i Stanisław Cudny powitają już niebawem na świecie swoje drugie dziecko. Fanom blogerki długo przyszło czekać na potwierdzenie tej radosnej nowiny. Teraz ogromny ciążowy brzuszek Kasi nie pozostawia złudzeń, że Donald Tusk po raz kolejny zostanie dziadkiem, z czego lider Platformy Obywatelskiej z pewnością się cieszy.

Fotoreporterzy przyłapali Kasię Tusk i jej rodzinę w czasie spaceru po Warszawie. Blogerka miała na sobie piękną satynową czarną sukienkę, która podkreślała jej ciążowe krągłości. Do tego założyła czarną marynarkę oraz skórzane sandały.

Jak wskazuje portal "Super Express", jej pojawienie się w Warszawie ma zapewne związek z planowanym przez Donalda Tuska odpoczynkiem po tym, jak polityk z przytupem wrócił na polską scenę polityczną i przejął stery Platformy Obywatelskiej.

Polityk nie ukrywa, że rodzina jest dla niego ważna. Uwielbia spędzać czas zarówno ze swoimi dziećmi, jak i wnukami. Donald Tusk świetnie sprawdza się w roli dziadka. Ma w tym całkiem duże doświadczenie w końcu ma już czworo wnucząt, a niebawem gromadka powiększy się o kolejnego malucha.

Donald Tusk i Kasia Tusk/ YouTube @Health &Fitness
Donald Tusk i Kasia Tusk/ YouTube @Health &Fitness
Donald Tusk i Kasia Tusk/ YouTube @Health &Fitness

Na zdjęciach, które możecie zobaczyć tutaj widać, że Kasia Tusk wprost promienieje. Ewidentnie ciąża jej służy. Jak podoba się wam stylizacja Kasi Tusk?

To też może cię zainteresować:Lech Wałęsa pokazał wiadomość jaką dostał. Posypały się wyzwiska i oskarżenia dotyczące domniemanej przeszłości byłego lidera Solidarności

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie cichną kontrowersje wokół kardynała Stanisława Dziwisza. Skandal wokół jego urlopa narasta. O co poszło tym razem

O tym się mówi: Kardynał Nycz apeluje do wiernych i całego polskiego społeczeństwa w ważnej sprawie. Uznał to za obowiązek Kościoła. O co poprosił duchowny