Gabriel i Rafał byli z pewnością jedną z bardziej rozpoznawalnych par, jakie wystąpiły w rozrywkowym show "Królowe życia". Program pokazuje usłane pieniędzmi i przepychem życie ludzi, których, rodzice lub współmałżonkowie przynieśli możliwość życia ponad stan.

Gabriel Seweryn wraca na szklane ekrany, ale z nowym partnerem

Gdy Gabriel Seweryn i Rafał Grabias się rozstali, w mediach i Internecie wprost zawrzało.

Zazdrośnik Rafał usunął się nieco w cień, podczas gdy Gabriel zaczął pojawiać się z nowym partnerem na salonach show-biznesu.

Trzweba przyznać, że obecny partner Gabriela Kamil Bieła jest niezwykle przystojnym i eleganckim jegomościem, co z pewnością nie umknęło zarówno panom kochającym panów, jak i paniom, którym orientacja Kamila nie przeszkadza w podziwianiu jego urody.

Informator z Głogowa potwierdził "Pomponikowi", że samochód programu "Królowe życia" był widziany w Głogowie, w którym mieszka i prowadzi swoją pracownię Gabriel Seweryn.

Choć biuro prasowe jeszcze nie potwierdziło doniesień, "Pomponik" zyskał pewność, że Gabriel i Kamil pojawią się w programie - Pierwsze zdjęcia z udziałem Gabrysia i Kamila na sto procent już powstają - poinformowała osoba mieszkająca w Głogowie.

Podczas wywiadu udzielonego "Pomponikowi", Gabriel odniósł się do trudnych chwil związanych z rozstaniem z Rafałem. przyznał też, że psychiatra pomógł mu zakończyć toksyczny związek, a nawet uratował mu życie.

Co sądzicie o wielkim powrocie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” zmieniła istotny element w swoim wyglądzie. Fani twierdzą, że ta decyzja odjęła jej dobrych kilka lat

O tym się mówi: Nowe informacje na temat stanu papieża Franciszka. Ojciec Święty przeszedł operację w klinice Gemelli. Watykan ujawnił co się stało z liderem Kościoła