Jak podaje portal "Jastrząb Post", Jennifer Aniston zasłynęła dzięki serialowi "Przyjaciele". Grała tam pocieszną Rachel, którą pokochał cały świat. Niedawno serial wznowiono, a fani znów mogli ujrzeć Aniston w akcji. Sama aktorka dzięki tej produkcji zyskała ogromną sławę i dodatkowo mogła po zakończeniu zdjęć liczyć na kolejne propozycje filmowe i serialowe.

Okazuje się, że Jennifer Aniston jest... zdublowana. Aktorka ma prawdziwego sobowtóra. Jest nią Amerykanka, która działa w sieci jako @she_plusthree i nagrywa filmiki. Nie dość, że jest niebywale podobna do gwiazdy Hollywood, to dodatkowo odgrywa scenki z serialu "Przyjaciele". Fani nie potrafili odróżnić, czy to Jennifer czy jej sobowtór. Sami zobaczcie!

Myślałam, że to Aniston. Wyglądasz zupełnie jak Jennifer. Serio myślałam, że Jen. Niesamowite podobieństwo. Powinnyście się spotkać z Jennifer. Internauci

Bohaterkę nagrania i Jennifer można rzeczywiście pomylić. Mają identyczne twarze, mimikę, a nawet kolor włosów i fryzurę. Cóż, Aniston może pozwolić sobie na wynajęcie dublerki w wielu produkcjach filmowych.

Myślicie, że skorzysta z takiej okazji?

To również może Cię zainteresować: Seria Wpadek Dariusza Szpakowskiego. Potknięcia Komentatora Są Obiektem Żartów W Sieci

Zobacz także: Krystian Wieczorek Na Wspólnym Zdjęciu Z Żoną. Są Już Razem Od Pięciu Lat. Jak Wyglądają