Jak podaje portal "Jastrząb Post", Krystian Wieczorek od zawsze uchodził za człowieka, który nie będzie chciał się ustatkować. Okazuje się jednak, że od pięciu lat świetnie odnajduje się w spokojnym życiu rodzinnym. Swoją o wiele lat młodszą żonę poznał na planie serialu "M jak miłość" i niemal po kilku miesiącach ją poślubił.

W jednym z wywiadów przyznał, że rezygnuje z roli komisarza Aleksa, ponieważ chce więcej czasu poświęcić najbliższym, w tym niedawno urodzonemu dziecku.

Mam małe dziecko, rodzinę i bycie marynarzem w Łodzi przez cztery lata było zabieraniem czasu mojej rodzinie. (…) Przyszedł ten moment, że wracanie do domu jest ważniejsze niż wracanie do hotelu. Nie chciałem składać mojej rodziny na ołtarzu aktorstwa. To była bardzo przemyślana decyzja. Krystian Wieczorek

Teraz aktor świętuje z żoną piątą rocznicę ślubu nad rzeką Narew w spokojnej okolicy. Od marca 2018 roku wspólnie wychowują córeczkę Anielę.

Pięć pięknych lat wyjętych z samotności😍💪🚀Kombajn,Spółdzielnia,Snopowiązałka-jednym słowem...Małżeństwo💪❤ #miłość #małżeństwo #rocznica #Bóg #niematotamto #spółdzielnia #świrów #mojapięknażona Krystian Wieczorek

Szczęśliwej parze życzymy dużo miłości i wytrwałości.

To również może Cię zainteresować: Czym Zajmuje Się Gwiazda Pierwszej Edycji "
Big Brothera"? Manuela Michal Jest Kobietą Sukcesu

Zobacz także: Oliwia Bieniuk Zdradza Kulisy Relacji Z Macochą. Co Powiedziała? Zaskakujące Szczegóły