Już od kilku tygodni trwa w najlepsze jedno z najbardziej emocjonujących sportowych wydarzeń świata - mowa oczywiście o mistrzostwach EURO 2020. Roczne przesunięcie rozgrywek spowodowane pandemią sprawiło, iż kibice byli jeszcze bardziej spragnieni emocji - nic więc dziwnego, że sięgnęły one zenitu!

W ochłonięciu po jednym z meczów nie pomogła naszym rodakom Sylwia Dekiert, która zaraz po zakończeniu rozgrywek zachwyciła wszystkich swoją nienaganną stylizacją. Ten strój z pewnością wywołał u niejednego kibica jeszcze większe emocje!

Ogromne wrażenia zarówno na boisku, jak i... w studiu TVP

Pomimo tego, iż polska reprezentacja już jakiś czas temu odpadła z mistrzostw, to Polacy wciąż chętnie oglądają poczynania innych krajów podczas EURO 2020. Nie inaczej było wczoraj - kiedy na murawie stanęli Belgowie oraz Włosi, polscy kibice chętnie zasiedli przed telewizorami. Rozgrywka, zakończona wygraną Włochów, dostarczyła wszystkim nie lada wrażeń.

Gorąco było również w studiu TVP, w którym to jedna z najpopularniejszych sportowych dziennikarek - Sylwia Dekiert - zachwyciła kibiców swoją kreacją. Polacy dawno nie widzieli gwiazdy w takim wydaniu!

Dziennikarce udało się udowodnić, że piłka nożna wcale nie musi być podczas mistrzostw w centrum uwagi. Przed kamerą pojawiła się ona w obcisłej, czerwonej sukience, która w nienaganny sposób podkreśliła wszystkie jej atuty. Taka kreacja z pewnością przyciągnęła wzrok niejednego kibica.

fot. TVP Sport
fot. TVP Sport

W jakim wydaniu pojawi się Sylwia po kolejnym meczu?

Zobacz także: Doda w końcu wyjawiła prawdę. Piosenkarka przeszła aż trzy załamania nerwowe. "Byłam na dnie"

Może cię zainteresować: Piotr Kraśko zdradził kulisy swojej pracy. To nieprawdopodobne, co było najtrudniejszym zadaniem w karierze dziennikarza

Pisaliśmy również o: Poruszające słowa Pawła Wawrzeckiego dotyczące jego niepełnosprawnej córki. Internauci są zdumieni tym wyznaniem