Premiera filmu "365 dni" była dla wielu wydarzeniem na miarę pojawienia się kinowego hitu "50 twarzy Greya". Produkcja cieszyła się - i nadal cieszy - ogromną popularnością zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju, natomiast autorka historii przedstawianej w filmie - Blanka Lipińska - znalazła się na wyżynach kariery.

Nic więc dziwnego, że zadecydowano o przedłużeniu tej fali sukcesów i rozpoczęto prace nad drugą częścią produkcji. Blanka wraz ze swoją ekipą w pocie czoła pracuje nad tym, by kolejny film okazał się równie dużym hitem, co pierwsza część serii. Do tego potrzebne jest jednak odpowiednie otoczenie - wiadomo już, że o to Lipińska również zadbała. Na jaw wyszło, w jakim hotelu przebywa obecnie pisarka. Prawdziwe luksusy!

Miejsce, w którym przebywa Blanka Lipińska robi wrażenie

Jak przystało na gwiazdę w szczytowym momencie kariery, Blanka Lipińska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Oznacza to oczywiście aktywne relacjonowanie swojego codziennego życia oraz prac nad nową kinową produkcją.

Prowadzący instagramowy profil @celebrytanawakacjach postanowił to wykorzystać i... odszukał hotel, w którym zatrzymała się Blanka podczas prac nad filmem! Wszyscy spodziewali się luksusów, ale zdjęcia z tego miejsca przeszły wszelkie wyobrażenia...

Wszystko wskazuje na to, że Blanka wraz z filmową ekipą przebywa obecnie w czterogwiazdkowym hotelu Club Marina Beach we wschodniej części włoskiej Sardynii. Zdjęcia z tego miejsca zapierają dech w piersiach!

https://www.marinabeach.it/
https://www.marinabeach.it/

Nie ma wątpliwości, że w tak malowniczym miejscu prace nad filmem muszą iść naprawdę dobrze.

Zobacz także: Warto zwrócić uwagę na znaki obok miejsca zamieszkania. Złodzieje mają nowy sposób na włamanie

Może cię zainteresować: Wielkie wyróżnienie dla Mateusza Morawieckiego. Premier może poszczycić się ogromną nagrodą

Pisaliśmy również o: Wiadomo już, co może czekać polskie szkoły jesienią. Czy w placówkach powróci nauka stacjonarna? Wiceminister rozwiał wątpliwości