Związek Andrzeja i Kamili Łapickich niemal od samego początku wzbudzał w mediach ogromne kontrowersje. Wszystko za sprawą różnicy wieku, jaka dzieliła zakochanych - aktor był bowiem starszy od swojej żony o... 60 lat!

Kochankom zdawało się to jednak nie przeszkadzać i - ignorując wszystkie kąśliwe uwagi - na każdym kroku pokazywali, że ich miłość jest ważniejsza niż dzielące ich lata. Nic więc dziwnego, że kiedy w lipcu 2012 roku 88-letni aktor nagle zmarł, Kamila pogrążyła się w ropaczy.

Wdowa po artyście na pewien czas zupełnie wycofała się z mediów i postanowiła opłakiwać zmarłego męża w samotności. Jakiś czas temu znów zaczęły jednak krążyć pogłoski o tym, jak wygląda obecnie życie Łapickiej. Czym zajęła się żona słynnego aktora?

Kamila Łapicka nie zwalnia tempa

Chociaż niedługo po śmierci ukochanego męża Łapicka próbowała swoich sił m.in. w pisaniu felietonów dla magazynów "Pani" i "W sieci", to szybko porzuciła to zajęcie i zupełnie zniknęła z życia publicznego. Przez lata krążyło jednak dużo pogłosek o tym, czym zajmuje się wdowa po aktorze... Jak wyglądało jej życie po śmierci Andrzeja Łapickiego?

Według mediów, kilka lat temu Kamila podjęła się studiów doktoranckich z iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim, a także pobierała stypendium z Ministerstwa Kultury i Sztuki. Pole jej zainteresowań znacznie się jednak poszerzyło. Kobieta powróciła również do pasji sprzed lat...

Łapicka pozostała wierna swojej miłości do teatru, która lata wcześniej połączyła ją z mężem. Postanowiła założyć bloga "zteatru.pl", na którym porusza tematy związane ze swoją największą pasją. Na stronie pojawiły się m.in. wywiady z takimi artystami jak Grażyna Barszczewska czy Grzegorz Damięcki.

"Dziewczyna z Pragi. Teatrolog z wykształcenia. Wielbicielka współczesnego dramatu. Pasjonatka kultury iberyjskiej i żydowskiej. Bardzo lubię pisanie i traktuję blog jako pasję, a nie jako biznes (a już na pewno nie show!). Jestem zainteresowana nowościami teatralnymi, wydawniczymi i festiwalowymi, ze wszelkich kulturalnych okolic" - pisze o sobie na blogu Łapicka.

Fani z zapartym tchem wyczekują jej kolejnych projektów!

Zobacz także: Poród tuż, tuż! Agnieszka Włodarczyk zaczęła dziewiąty miesiąc ciąży, a brzuszek szczęśliwej aktorki jest coraz większy. Wielka radość artystki

Może cię zainteresować: Michał Szpak totalnie zaskoczył publiczność i widzów SuperHit Festivalu 2021. Jego stylizacja powaliła na kolana. Na ciele wiele poruszających napisów

Pisaliśmy również o: Wychodzą na jaw kolejne fakty odejścia księżnej Diany. Jej miejsce spoczynku jest... puste? Niezwykłe doniesienia