Polski show-biznes coraz częściej zaczyna przypominać telenowelę: nowe miłości, rozstania, kłótnie, zdrady... Okazuje się, że to wszystko nie jest obce jednej z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek - Małgorzacie Kożuchowskiej.

Niewielu fanów wiedziało o tym, że ukochany mąż aktorki, zanim ją poznał, romansował z inną polską gwiazdą... O kim mowa?

Co poróżniło męża Kożuchowskiej i jego byłą partnerkę?

Małgorzata Kożuchowska na każdym kroku udowadnia, że wielką karierę da się połączyć z udanym życiem rodzinnym. Pomimo bycia odnoszącą sukcesy aktorką, gwieździe udało się znaleźć prawdziwą miłość i stworzyć naprawdę imponujące ognisko domowe.

Aktorka już od prawie trzynastu lat jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego, a w 2014 roku została także mamą małego Jasia.

Okazuje się jednak, że niewiele brakowało, by partner gwiazdy ułożył sobie życie z zupełnie kimś innym... Wróblewski przez pewien czas spotykał się bowiem z... piosenkarką, Patrycją Markowską. Co ciekawe, nie był to jedynie przelotny romans - artystka chętnie chwaliła się nim w mediach, a nawet publicznie nazywała go narzeczonym i planowała ślub!

Po pewnym czasie wszystko zaczęło jednak tracić kolory - Bartłomieja nieco przerosła sława partnerki, która z kolei bardzo chętnie pojawiała się na ściankach i branżowych imprezach.

"Patrycja Markowska robiła zawrotną karierę i brylowała w mediach i na imprezach branżowych. Jej entuzjazmu i radości z życia w blasku reflektorów nie podzielał jednak Bartłomiej Wróblewski, który nie chciał uczestniczyć w tym świecie. Para coraz bardziej zaczęła się od siebie odsuwać" - twierdzi portal "Super Express".

Brak zgody w tej kwestii ostatecznie doprowadził do rozstania pary. Wyszło im to jednak na dobre - Wróblewskiemu udało się stworzyć udane małżeństwo z Kożuchowską, a Markowska odnalazła szczęście u boku Jacka Kopczyńskiego.

Zobacz także: Dorota Szelągowska złożyła życzenia synowi Natalii Kukulskiej. Internautów mocno poruszyły jej słowa

Może cię zainteresować: Marina Łuczenko Szczęsna wspomina swój udział w „Tańcu z gwiazdami”. Czy kobieta tęskni za tymi czasami

Pisaliśmy również o: Sandra Kubicka wróciła do Polski z wakacji, ale nie jest tym zachwycona. Pokazała to stanowczo na Instagramie