Jak przypomina portal "Pomponik", ostatnie miesiące nie były dla Krzysztofa Krawczyka Juniora najłatwiejsze. Syn piosenkarza na przestrzeni ostatniego roku nie miał kontaktu z ojcem, potem przyszła wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka i w końcu walka o majątek po tacie, jaki musi toczyć z wdową po piosenkarzu. Jakby tego było mało wciąż jesteśmy świadkami medialnej wojny pomiędzy Andrzejem Kosmalą i Marianem Lichtmanem.

Krzysztof Krawczyk Junior szczerze o relacjach z ojcem

Choć od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło już trochę czasu, wciąż wiele emocji wzbudzają napięte relacje pomiędzy bliskimi mu osobami. W mediach społecznościowych co jakiś czas obserwujemy kolejną odsłonę wojny pomiędzy Marianem Lichtmanem trzymającym stronę Juniora a Andrzejem Kosmalą, stojącym murem za Ewą Krawczyk.

47-letni dziś Krzysztof Krawczyk Junior w jednym z wywiadów przyznał, że przed śmiercią swojego taty nie miał z nim kontaktu, a wszelkie próby jego nawiązania, torpedować miała Ewa Krawczyk. W wywiadzie udzielonym dla reporterów programu "Uwaga", Krzysztof Krawczyk Junior opowiedział nie tylko o trudnych relacjach rodzinnych, ale także o warunkach w jakich przyszło mu żyć.

Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube:  Uwaga! TVN
Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Uwaga! TVN
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Uwaga! TVN

Współdzielił mieszkanie z krewnymi, którzy urządzali libacje alkoholowe. Zdradził, że w tym czasie wolał spacerować po mieście niż siedzieć w domu.

Krzysztof Krawczyk Junior odwiedził grób ojca

Z okazji Dnia Ojca Krzysztof Krawczyk Junior postaniowił odwiedzić grób swojego taty. Ciało artysty spoczęło w Grotnikach pod Łodzią. Junior nie był sam. Na cmentarz przyszedł wspólnie ze swoja ukochaną, Katarzyną.

Krzysztof Krawczyk Junior zamieścił w sieci kilk poruszających zdjęć zrobionych nad mogiłą ojca. Zamieścił również poruszający komentarz, parafrazujący słowa "Kołysanki dla Krzysia", którą stworzył Krzysztof Krawczyk. "Tyś jest mój świat. Ojcze wspaniały. Gdzie rajskie niebo i wszechświat cały" - napisał Junior.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Ekonomiści ujawniają prawdę na temat emerytur. Jeśli nic się nie zmieni, wszyscy poniesiemy konsekwencje. Wyliczenia nie dają nam nadziei

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Lis nie ukrywał emocji. Ten dzień miał zakończyć się zupełnie inaczej. Padły mocne słowa. O co chodzi

O tym się mówi: Czy Zbigniew Zamachowski już się odkochał? Jedno zdarzenie w teatrze wywołało spekulacje. Co się stało