Jak podaje portal "Pomponik", Alicja Bachleda-Curuś postanowiła podzielić się z fanami swoimi sukcesem. Trochę to trwało, ale na szczęście aktorce udało się dopiąc swego. Jej wielbiciele nie kryją radości i przesyłają jej gratulacje.

Wielki sukces Alicji Bachledy-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś postanowiła przenieś się do Stanów Zjednoczonych w 2005 roku. Zaczęła tam studia w Lee Strasberg Theatre and Film Institut w Nowym Jorku. Zdecydowała się wyjechać zupełnie sama, oznajmiając tę ważną życiowo decyzję swojej rodzinie w czasie Świąt Bożego Narodzenia.

Alicja Bachleda-Curuś/YouTube @Dla Ciekawskich
Alicja Bachleda-Curuś/YouTube @Dla Ciekawskich
Alicja Bachleda-Curuś/YouTube @Dla Ciekawskich

Początki jej życia w Ameryce nie należały do najłatwiejszych. Wprowadziła się do mieszkania znajomych, skąd szybko musiała uciekać. Została praktycznie bez dachu nad głową w zupełnie obcym dla siebie miejscu, z dala od bliskich i rodziny. Jak zdradziła w podcaście "Lucky Actors", to był jeden z najgorszych momentów w całym jej życiu.

Na szczęśćie udało jej się stanąć na nogi, dzięki pomocy życzliwych osób. W trakcie pobytu w Stanach udało jej się zagrać w kilku filmach, w tym w "Ondine", w którym zagrała wspólnie z Collinem Farrelem. Pomiędzy aktorami pojawiło się uczucie, którego owocem były narodziny synka Henry'ego Tadeusza. Niestety para się rozstała.

Alicja Bachleda-Curuś dba jednak nie tylko o rozwój swojej kariery zawodowej, ale także inwestuje w swoją edukację. "Rewia" donosi, że po trzech latach od ukończenia studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim Alicji Bachledzie-Curuś udało się obronić dyplom magistra historii sztuki.

Alicja Bachleda-Curuś z promotorką/Instagram @Alicja Bachleda-Curuś
Alicja Bachleda-Curuś z promotorką/Instagram @Alicja Bachleda-Curuś
Alicja Bachleda-Curuś z promotorką/Instagram @Alicja Bachleda-Curuś

Zachwytu nad świeżo upieczoną panią magister nie kryła promotorka jej pracy. "Zaimponowała mi swoją analizą poezji i literatury. Dlatego jestem teraz razem z nią i wznoszę toast za obronę" - powiedziała.

Gratulujemy Alicji Bachledzie-Curuś sukcesu i życzymy kolejnych.

To też może cię zainteresować: To jeszcze nie koniec politycznej kariery Donalda Tuska? Czy znany polityk niebawem znów będzie przewodził Platformie Obywatelskiej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Cichopek nie kryje dumy ze swoich ukochanych dzieci! Gwiazda opublikowała wspólne zdjęcie z ważnego wydarzenia

O tym. się mówi: Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego przeraża. Wrzesień ma przynieść ogromne zmiany. Co nas czeka