Jak podaje portal "Plotek", Anna Lewandowska i Ola Dec przyjaźnią się od blisko siedemnastu lat. Poznały się, gdy żona Roberta nie była jeszcze sławna i pomimo rozgłosu ich bliska relacja nadal trwa. Ola Dec również jest związana ze sportem. Trenowała kiedyś, jak Anna, karate i razem z nią jeździła na zawody.

Później zmieniła jednak branżę i rozpoczęła współpracę ze swoją sławną przyjaciółką. Została jej menadżerem, odpowiadała za marketing firmy celebrytki i pomagała jej w kreowaniu wizerunku marki Healthy Plan By Ann.

Bliska koleżanka Anny Lewandowskiej obchodziła szczególne święto. Skończyła właśnie czterdzieści lat i mogła liczyć na swoją przyjaciółkę, która w sieci udostępniła wspólne kadry. Nigdy wcześniej nie poznaliśmy żony piłkarza z takiej szalonej strony. Na fotografiach wystawia język lub pokazuje Dec rogi.

Lewandowska dodatkowo złożyła publicznie życzenia solenizantce.

Moja najlepsza przyjaciółka, Ola Dec, ma urodziny! Kocham cię, moja bratnia duszyczko. Życzę Ci, żebyś zawsze była taka pozytywna i uśmiechnięta ! Ty wiesz #BestFriends #40lat Anna Lewandowska

Cieszymy się, że niektóre przyjaźnie potrafią przetrwać aż tyle lat!

To również może Cię zainteresować: Klaudia Halejcio Pokazała Buzię Córeczki. Podobieństwo Jest Niezaprzeczalne

Zobacz także: Karol Ze "Ślubu Od Pierwszego Wejrzenia" Dodał Wymowny Wierszyk. Czy Dotyczy On Igi