Jak podaje portal "Pomponik", serce Krzysztofa Krawczyka Juniora jest zajęte. Jego wybranką jest koleżanka ze Studia Integracji, Katarzyna. Połączyła ich przyjaźń, która z czasem przerodziła się w coś znacznie silniejszego. Są ze sobą bardzo szczęśliwi i mogą liczyć wzajemnie na swoje wsparcie. Ponoć planują już wspólną przyszłość.

Krzysztof Krawczyk Junior nie miał łatwego życia

Dziennikarze programu "Uwaga!" emitowanego na antenie TVN, przyjżeli się sytuacji w jakiej znalazł się syn Krzysztofa Krawczyka. 47-letni syn artysty miał w ostatnim czasie nie mieć kontaktu z ojcem. Wszelkie próby kontaktu Juniora z piosenkarzem miała blokować Ewa Krawczyk.

Sytuacja mieszkaniowa Krzysztofa Krawczyka Juniora też nie była najlepsza. Mieszkanie, które współdzieli z członkami rodziny, to miejsce, w którym często dochodzi do zakrapianych alkoholem imprez. Junior miał większość czasu spędzać na ulicach Łodzi, by tylko uciec od domowego koszmaru.

47-letni syn Krzysztofa Krawczyka od lat cierpi na padaczkę, która uniemożliwia mu podjęcie pracy. W związku z tym jedynym źródłem jego utrzymania jest renta. Teraz Junior walczy o spadek po zmarłym ojcu. Z doniesień medialnych wynika, że nie został on uwzględniony w testamencie.

Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube:  Uwaga! TVN
Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Uwaga! TVN
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Uwaga! TVN

Krzysztof Krawczyk Junior zakochany

Na szczęście, w tych niezwykle trudnych chwilach, Krzysztof Krawczyk Junior może liczyć na wsparcie ze strony wielu osób. Jedną z nich jest między innymi Krzysztof Cwynar, inicjator łódzkiego Centrum Integracji, a także poznana w tym miejscu Katarzyna - nowa ukochana Juniora.

Z doniesień magazynu "Na Żywo" wynika, że tych dwoje łączyła początkowo tylko przyjaźń. Z czasem przerodziła się w coś znacznie głębszego. To właśnie u niej miał znajdować schronienie w czasie alkoholowych libacji w jego domu. Kasia była przy synu Krzysztofa Krawczyka w czasie rozpraw sądowych i w czasie jego ulicznych występów.

Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Uwaga!TVN
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Uwaga!TVN
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Uwaga!TVN

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Izabela Małysz szczerze o koszmarze, jaki przeszła z mężem. Jak "małyszomania" odbiła się na rodzinie skoczka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśm w ostatnich dniach: Premier Mateusz Morawiecki ogłosił nową strategię. Plany rządu wybiegają daleko w przyszłość. Czego dotyczą

O tym się mówi: Seniorzy użalają się na wysokość emerytur. Opłaty i koszty życia rosną, a świadczenia już nie wystarczają. Dlaczego się tak dzieje