Zuzanna Pactwa wrzuciła na instagramowe konto zdjęcie, na którym widać ją z Jarosławem Bieniukiem. Modelka za pomocą mediów społecznościowych poinformowała o swoich uczuciach do wdowca po Annie Przybylskiej.

To niesamowite, kogo zacytowała wyznając uczucia partnerowi

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Zuzanna ✨ (@zuzannala)

Jarosław Bieniuk wiele lat przeżył z Anną Przybylską jako jej mąż. W 2014 roku ich związek brutalnie przerwała śmierć aktorki. Dopiero po kilku latach Jarosław Bieniuk poczuł się gotowy na rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Związując się z Martyną Gliwińską, został ojcem Kazika. Niestety para nie przetrwała. Nie czekał zbyt długo z wejściem w relację z Zuzanną Pactwą, z którą do dzisiaj tworzy związek.

Zakochani celebryci bardzo chętnie dzielą się w mediach społecznościowych swoimi uczuciami i przemyśleniami. Celebrytka postanowiła wyznać miłość Jarosławowi Bieniukowi za pośrednictwem Instagrama.

Zuzanna Pactwa i jej wyznania

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk wspólnie spędzają wolny czas. Modelce zdarza się uczestniczyć w uroczystościach rodzinnych Jarosława, choć na komunię syna postanowił nie zabrać ze sobą ukochanej kobiety, aby nie złościć byłej teściowej.

Instagram/Zuzanna Pactwa

Mimo to, Zuzanna Pactwa nie ustaje w uczuciach do Jarka i na swoim Instastory umieściła kolaż zdjęcia z ich pocałunkiem, oraz grafikę z cytatem z "Kubusia Puchatka" - Każdy dzień spędzony z Tobą jest moim ulubionym, więc dzisiaj jest mój nowy ulubiony dzień - zacytowała celebrytka.

Co o tym sądzicie? Romantyczne życzenia urodzinowe?

O tym się mówi: Agata Rubik zaskoczyła najnowszymi zdjęciami. Internauci nie pozostawili wątpliwości. O co chodzi

Zerknij też tutaj: Kolejne nieprzyjemności w życiu Laury Łącz. Aktorka opowiedziała o tym, co ją spotkało. Fani gwiazdy są wstrząśnięci