Jeśli lubicie dawać prezenty swoim bliskim pamiętajcie, aby z biegiem lat były funkcjonalne i praktyczne.

Dała rodzicom dość niecodzienny prezent

Dorota Rabczewska dobrze wie, że najpierw warto poznać potrzeby obdarowywanych. Wielokrotnie pokazała, jak bardzo dba o swoich rodziców i stara się zapwewnić im bezpieczeństwo. Nie ulega także wątpliwości, że w 100% może sobie pozwolić finansowo, aby rozpieszczać i zabezpieczać kogo tylko zechce.

Zawsze mówi w wywiadach dotyczących spraw rodzinnych, że bardzo kocha swoich rodziców i dla nich jest gotowa na wszystko. Zaznaczyła w wywiadzie, że skoczyłaby za nimi w ogień.

Nie mamy powodów, by nie wierzyć Dorocie Rabczewskiej w to, że poruszyłaby Niebo i Ziemię, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo swoim ukochanym rodzicom.

Jak można było usłyszeć w jednym z wywiadów, królowa sceny uwielbia rozpieszczać swoich rodziców drogimi prezentami i wymaga od nich, aby te prezenty były w użytku, zamiast leżeć gdzieś w szafie lub szufladzie, bo "zbyt kosztowne, aby używać". Tak było z biżuterią, jaką Doda kupiła swojej mamie.

Prezentu, jakim Dorota Rabczewska obdarowała rodziców tym razem nie da się nmie używać, chyba że chce się spędzić resztę życia na własnej posesji...

źródło: InstaStory/Dorota Rabczewska

Nie wiem, jakie dzieci robią swoim rodzicom prezenty, ale ja właśnie... Żeby rodzice nie musieli otwierać bramy, tylko na pilota. Bardzo ładnie wygląda. Podoba wam się?

Wystarczy spojrzeć na miny rodziców gwiazdy. Radość rodziców jest jednym z najcenniejszych wspomnień w głowie kochających dzieci...

źródło: InstaStory/Dorota Rabczewska

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Monika Olejnik wciąż trzyma formę. Jaka jest tajemnica tej zgrabnej figury

Zerknij: Jak wyglądają relacje Donalda Tuska z córką? Światło dzienne ujrzały nowe fakty. Co się stało