Kto by się spodziewał, że księżna Kate ma aż takie poczucie humoru. Jak podaje "Super Express", podczas lockdownu i w czasie szczytu pandemii robiła zdjęcia, które teraz opublikowała w jednym albumie.

Jedna z fotografii autorstwa Kate przedstawia mężczyznę ubranego w strój Spidermana. To Jason Baird - nauczyciel sztuk walki, który próbował rozweselać dzieci, pojawiając się przed ich oknami przebrany za superbohatera. Middleton bardzo doceniła ten gest i postanowiła osobiście porozmawiać ze "Spidermanem".

Książę William i księżna Kate/YouTube @Kocham Polskę
Książę William i księżna Kate/YouTube @Kocham Polskę

Księżna zadzwoniła do Bairda i zdobyła się na frywolne żarty, które zostały zarejestrowane. Middleton zasugerowała, że z chęcią zobaczyłaby w stroju superbohatera... swojego męża. Czyżby chciała, żeby William włożył obcisłe rajstopy i narzucił na siebie pelerynę? Wygląda na to, że tak!

Muszę zdobyć taki kostium dla mojego męża! księżna Kate

Starszy syn księżnej Diany i księcia Karola będzie miał nie lada wyzwanie, ponieważ wspomniany Jason Baird podczas swoich pokazów chwalił się bardzo wysportowanym ciałem i formą godną superbohatera. Myślicie, że William sprosta zadaniu?

Kate i William / YouTube: The Duke and Duchess of Cambridge
Kate i William / YouTube: The Duke and Duchess of Cambridge

To również może Cię zainteresować: Nowo Narodzona Córka Jacka Kurskiego W Szpitalu. Wiadomo, Jaki Jest Powód Jej Pobytu

Zobacz także: Jakie Studia Ukończyła Anna Komorowska? To Może Być Duże Zaskoczenie