Jak podaje portal "Jastrząb Post", Marcin Prokop stanął ostatnio przed trudnym zadaniem. Musiał wybrać osobę, która w najbliższych sezonach "Mam Talent" zastąpi jego dotychczasowego współprowadzącego - Szymona Hołownię, który zajął się karierą polityczną. Prezenter, choć nie wyjawił, z kim teraz będzie współpracował, zakomunikował, że decyzja jest już podjęta.

Zakończyłem przesłuchania kandydatów oraz kandydatek do współprowadzenia „Mam talent” po tym, jak @szymon.holownia zostawił po sobie duże buty do wypełnienia. I chyba już wiem, kto je założy. Wkrótce dowiecie się i wy. Będzie dobrze. Marcin Prokop

Marcin Prokop/YouTube @Tomasz Kammel
Marcin Prokop/YouTube @Tomasz Kammel

Przypomnijmy, że dziennikarz ma na swoim koncie wiele lat występów w mediach. Najpierw pisał na łamach popularnych periodyków, by kilka lat później pojawić się na wizji w MTV. Następnie przyszedł czas na TVP, aż w końcu razem z Dorotą Wellman dotarł do TVN-u, w którym pracuje od wielu lat. Jak kiedyś wyglądał?

Prokop udostepnił na Instagramie archiwalną fotografię, na której nie ma zarostu. Fani są zgodni, że z wiekiem wygląda coraz lepiej, a włosy na brodzie ewidentnie mu służą. Zgadzacie się z tą opinią?

Młody strzelec wyborowy. A może raczej - wnioskując z miny - po "wyborowej". Marcin Prokop

To również może Cię zainteresować: Jolanta Kwaśniewska To Inteligentna Kobieta. Jakie Ma Wykształcenie? Mało Kto O Tym Wie

Zobacz także: Jaki Naprawdę Jest Książę Harry? Jego Znak Zodiaku Mówi O Nim Wszystko