Jak podaje "Super Express", według sonadażów Jolanta Kwaśniewska uznawana jest za najlepszą Pierwszą Damę. Obecna pani prezydent uplasowała się w tym rankingu dopiero na trzecim miejscu. Czym więc żona Aleksandra Kwaśniewskiego zasłużyła sobie na takie wyróżnienie? Przede wszystkim elegancją, klasą oraz inteligencją, które biły od niej na kilometr.

Czym Jolanta Kwaśniewska zajmowałaby się, gdyby nie poślubiła polityka i gdyby nie musiała przez dziesięć lat pełnić funkcji reprezentacyjnej kraju? Mało kto wie o jej wykształceniu.

Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @fra3.pl
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @fra3.pl

Jolanta Kwaśniewska urodziła się w 1955 roku w Gdańsku. To właśnie tam rozpoczęła i zakończyła swoją edukację. Studiowała bowiem na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Prawa i Administracji. Dopiero po ukończeniu studiów wyjechała do stolicy, gdzie wyszła za Aleksandra Kwaśniewskiego, z którym stworzyła świetny duet i wspólnie wychowywała córkę Aleksandrę.

Wszystko wskazuje na to, że Pierwsza Dama miała ambicje, aby rozwijać się zawodowo w obszarze prawa. Jest to dla Was duże zaskoczenie?

Jolanta Kwaśniewska do dziś cieszy się dużą sławą i chętnie porusza w mediach ważne tematy społeczno-polityczne, zajmując twarde stanowisko, a przy tym wyrażając szacunek względem wszystkich osób, które mają odmienne zdanie. Klasa sama w sobie!

Jolanta Kwaśniewska / screen YouTube
Jolanta Kwaśniewska / screen YouTube

To również może Cię zainteresować: Jaki Naprawdę Jest Książę Harry? Jego Znak Zodiaku Mówi O Nim Wszystko

Zobacz także: Jak Kamil Sipowicz Uczci Rocznicę Urodzin Kory? Ma Wielkie Plany