Jak przypomina portal "Lelum", Krystyna Loska uchodzi za niekwestionowaną ikonę polskiej telewizji. Legendarna spikerka przeszła na emeryturę w 1994 roku. Okzuje się, że cieszenie się jesienią życia nie jest dane mamie Grażyny Torbickiej. Ze świadczeniem przekraczającym niewiele ponad tysiąc złotych trudno wieść beztroskie życie. Jak podaje magazyn "Rewia" Krystyna Loska wraca do pracy. Czym się będzie zajmowała?

Krystyna Loska wraca do pracy

Nie od dziś dużo mówi się o niskich świadczeniach artystów i osób pracujących w branży telewizyjnej. W ostatnim czasie wiele czołowych gwiazd przyznawało się do niskich świadczeń, wyrażając dobitnie niezadowolenie z takiego stanu rzeczy. Mało kto z nich wspominał jednak o tym, że przez lata płacili niskie składki i zarabiali całkiem pokaźne sumy.

Krystyna Loska/YouTube @Paula Rodak
Krystyna Loska/YouTube @Paula Rodak
Krystyna Loska/YouTube @Paula Rodak

Do grona seniorów z niskimi świadczeniami emerytalnymi należy również Krystyna Loska, która stała się ikoną telewizji. Legendarna spikerka w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że pobiera emeryturę przekraczającą niewiele ponad 1. tysiąc złotych. Mama Grażyny Torbickiej, w lipcu tego roku skończy 84 lata i zdecydowała się na powrót do pracy.

Krystyna Loska i Grażyna Torbicka/YouTube @Paula Rodak
Krystyna Loska i Grażyna Torbicka/YouTube @Paula Rodak
Krystyna Loska i Grażyna Torbicka/YouTube @Paula Rodak

W ciągu ostatnich kilku lat mieliśmy ją okazję oglądać przed kamerami kilka razy, choć prowadziła głównie duże imprezy lub przy okazji jubileuszy. Z doniesień magazynu "Rewia" wynika, że legendarna spikerka już niebawem wróci do aktywności zawodowej. Znów będzie pracować w roli spikerki i szykować się do podpisania kontraktu z agencją współpracującą z lektorami.

Czekacie na powrót do pracy Krytysyny Loski, by móc usłyszeć jej wyjątkowy głos?

To też może cię zainteresować: Mikołaj z programu „Rolnik szuka żony” ujawnił jak potoczyło się jego małżeństwo. Czy wybredny rolnik został ze swoją dużo młodszą wybranką

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewana sytuacja w programie „Nasz Nowy Dom”. Katarzyna Dowbor rozprawiła się z zawistną sąsiadką. O co poszło

O tym się mówi: Od 1 lipca wejdzie w życie nowy podatek. Uderzy w osoby wyjeżdżające na wakacje. O co chodzi