Jak podaje portal "Wirtualna Polska", choć Monika Miller jest dość aktywna w mediach społecznościowych, raczej rzadko zdarza jej się publikować zdjęcia ze swoimi najbliższymi - no może za wyjątkiem jej dziadka, Leszka Millera. Tym razem Monika Miller pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mamą. Fotografia została zrobiona kilkanaście lat temu.

Monika Miller cieszy się dużą popularnością

Monika Miller już dawno przestała być znana tylko i wyłącznie z tego, że jest wnuczką byłego premiera. Z powodzeniem realizuje się jako modelka, aktorka, a nawet piosenkarka. Nie unika trudnych tematów. Opowiedziała między innymi o tym, że była prześladowana w szkole, o problemach z nadwagą oraz bulimią. Nie były dla niej tematem tabu również problemy psychiczne.

Niedawno wnuczka Leszka Millera podzieliła się ze swoimi fanami informacją o tym, że już niebawem do sprzedaży trafi jej debiutancki album. Część materiału ma być już gotowa, część wymaga jeszcze pracy. Monika Miller zapowiedziała, że jej płyta może okazać się dla wielu osób sporym zaskoczeniem.

O ile o życiu zawodowym Moniki Miller wiemy całkiem sporo, to jej życie prywatne jest owiane tajemnicą. Rzadko na jej profilu możemy zobaczyć zdjęcia z bliskimi. Tym razem gwiazda postanowiła jednak zrobić wyjątek. Miała ku temu ważny powód.

Monika Miller pochwaliła się mamą

Na profilu w mediach społecznościowych Monika Miller pochwaliła sie wspólnym zdjęciem ze swoją mamą. Wszystko z okazji przypadającego 26 maja Dnia Matki. Na fotografii widzmy małą Monikę w czułuch objęciach jej mamy.

W komentarzu do zdjęcia Monika Miller zapewniła, że ma najlepszą mamę na świecie. Dodała również, że czas bardzo szybko ucieka i każdy powinien "szanować i kochać swoich Rodziców".

Jak podoba się wam zamieszczona przez Monikę Miller fotografia?

To też może cię zainteresować: Kolejne trudne chwile u Moniki Richardson. Gwiazda jest bardzo zaniepokojona. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wprowadzenie tak zwanych paszportów covidowych już pewne. Parlament Europejski podjął decyję. Od kiedy zacznie obowiązywać

O tym się mówi: Pensja bez podatku dla seniorów jednak z ograniczeniami? Minister finansów zdradza szczegóły Polskiego Ładu w tym zakresie