Jak podaje portal "Super Express", Jacek i Joanna Kurscy mają w ostatnim czasie wiele powodów do radości. Ostatnim z nich było przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej przez syna Joanny. Przyjaciel rodziny zdradził, że uroczystość odbyła się w Warszawie Wesołej, a dwumiesięczna córeczka Kurskich była grzeczna przez cały czas.

Ważna uroczystość w rodzinie Kurskich

Przyjaciel rodziny Kurskich zdradził, że w czasie uroczystości Pierwszej Komunii syna Joanny wzięła udział cała rodzina. Pojawiły się obie babcie, a przyjęcie okazało się niezwykle udane. W trakcie pierwszokomunijnej mszy córka Jacka Kurskiego, Ania, miała być bardzo grzeczna. "Ania uwielbia być w kościele, uwielbia kościelną muzykę, szczególnie chyba koronkę" - dodał.

Jacek i Joanna Kurscy/YouTube @ Health & Fitness
Jacek i Joanna Kurscy/YouTube @ Health & Fitness
Jacek i Joanna Kurscy/YouTube @ Health & Fitness

Po udzieleniu sakramentu w kościele, rodzina Kurskich spotkała się na przyjęciu organizowanym w domu. Zarówno Filip, jak i jego najbliżsi wyglądali w ten dzień bardzo wyjątkowo i uroczyście. Zdjęcia z tej uroczystości możecie zobaczyć tutaj.

Choć w tym szczególnym dniu dla Filipa to on był w centrum uwagi, cała rodzina była ciekawa małej Ani. Dziewczynka z marszu zdobyła nie tylko serca rodziców i rodzeństwa, ale także pozostałych członków rodziny. W rozmowie z "Super Expressem" Joanna Kurska pryznała, że choć córczka nie daje się rodzicom wyspać, to i tak jest "uroczo".

Jacek i Joanna Kurscy z córeczką/YouTube @Najnowsze wiadomości 24 h
Jacek i Joanna Kurscy z córeczką/YouTube @Najnowsze wiadomości 24 h
Jacek i Joanna Kurscy z córeczką/YouTube @Najnowsze wiadomości 24 h

Przyjaciel rodziny Kurskich zdradził również jakimi prezentami pierwszokomunijnymi mógł się cieszyć syn Joanny Kurskiej. Chłopiec miał dostać między innymi trzy Biblie, święte obrazki, a także komputer.

To też może cię zainteresować: 12 tysięcy złotych na dziecko? Minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg potwierdza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Poruszająca relacja pracownika zakładu pogrzebowego. "Rodziny nie widzą bliskich od miesiąca, a potem okazuje się, że nie zobaczą ich już nigdy"

O tym się mówi w Polsce: Filip Chajzer przyznał się do poważnej choroby. Z czym zmaga się gospodarz "Dzień dobry TVN"

O tym się mówi na świecie: Księżna Kate ma poważne problemy ze zdrowiem? Fani rodziny królewskiej mocno zaniepokojeni