Jak podaje portal "Jastrząb Post", Joanna Przetakiewicz uznawana jest za ikonę stylu. Założycielka domu mody La Mania może pochwalić się świetnym gustem, który wykorzystuje zarówno w ubiorze, jak i aranżacji wnętrz swoich posiadłości. Projektantka żyje w luksusie i może pozwolić sobie na spełnianie wielu zachcianek, więc ma czas na to, by dbać o swoją formę.

Joanna odpowiadała ostatnio na pytania fanów na Instagramie. Podczas popularnego w mediach społecznościowych Q&A wyznała, że stara się ćwiczyć dwa, a nawet trzy razy w tygodniu. Jaką dietę stosuje, aby utrzymać świetną figurę? Co ciekawe, wcale nie rezygnuje ze słodyczy, a jej śniadania wyglądają tak, jak u większości Polaków.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub, screen Google
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub, screen Google

Przetakiewicz codziennie rano zajada się twarożkiem ze szczypiorkiem, jajkami, pomidorami i świeżym pieczywem z masłem. Nie stroni również od domowych wypieków, a ostatnio najchętniej siega po tak zwanego pleśniaka. Dodatkowo uwielbia kuchnię swojego syna i zachwala pastę młodego mężczyzny.

Projektantka w grudniu ubiegłego roku skończyła 53 lata. Ile waży w tym wieku? Można jej pozazdrościć takiej formy. Joanna twierdzi, że jej waga oscyluje wokół pięćdziesięciu dwóch kilogramów i choć czasami się zmienia, nigdy nie miała problemów z otyłością.

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz / YouTube: tvnpl
Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz / YouTube: tvnpl

To również może Cię zainteresować: Tadeusz Rydzyk Ma Problemy? Policja Prowadzi Śledztwo W Sprawie Jego Uczelni

Zobacz także: Małgorzata Socha Robiła Zakupy U Znanego Projektanta. Weszła W Spodniach, Wyszła W Sukience. Co Za Zmiana