Monika Richardson, znana Polakom lepiej jako Monika Zamachowska, doczekała się wraz z mężem, brytyjskim pilotem Jamiem Malcolmem, dwójki dzieci - Zofii i Tomasza. Teraz, kiedy jej pociechy nieco podrosły, same zaczynają odczuwać ciągoty do sławy. Tyczy się to szczególnie starszego syna, 20-letniego Tomasza, który ostatnio ze zdwojoną mocą zaczął udzielać się w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazał obserwatorom nawet... relację z tatuowania sobie pleców. Czy chłopak liczy na większą rozpoznawalność?

Czy syn Moniki Richardson planuje przyszłość celebryty?

Media społecznościowe stanowią ostatnio dla Tomka Malcolma swoistą przestrzeń do wyrażania siebie - w przeciągu krótkiego czasu zdążył on zaprezentować obserwatorom swój debiut w roli modela, opowiedzieć o bolesnym rozstaniu, depresji, nadużywaniu alkoholu...

Jak się okazuje - Tomek nie ma najmniejszego zamiaru przystopować ze swoją aktywnością w internecie. Postanowił on bowiem pochwalić się obserwatorom kolejną rzeczą, jaką było... wytatuowanie sobie dolnej części pleców.

Chłopak zdecydował się na napis „music is my soul” („muzyka jest moją duszą”), który idealnie obrazuje jego plany na przyszłość. Jednym spośród wielu marzeń Tomka jest bowiem zostanie muzykiem. Co jeszcze planuje syn prezenterki?

Planów i marzeń Tomasz ma wiele - od zostania muzykiem, przez karierę w modelingu, aż po pójście w ślady ojca i pracowanie w lotnictwie. Jak jednak stwierdził sam chłopak - niczym się nie martwi, bo zawsze ma w zanadrzu jakiś nowy pomysł na siebie. Teraz natomiast skupia się na zdaniu matury.

fot. Instagram
fot. Instagram

"Dam radę! Uczyłem się i nadal się uczę nawet dzień przed maturą. Mam plany A i plany B czyli na to co jeśli wynik wyjdzie pozytywny lub negatywny. Ale myślę, że będzie dobrze. Dziękuję wam wszystkim za wsparcie!" - napisał na Instagramie.

Czy dwudziestolatek ma szansę na zdobycie większej sławy, czy może to tylko chwilowa faza?

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska-Pela przeszła bardzo trudne chwile. Co pomogło jej dojść do siebie

Może cię zainteresować: Meghan Markle i książę Harry kontynuują przygotowania do narodzin córki. Za żłobek zapłacą fortunę

Pisaliśmy również o: Piotr Żyła pochwalił się swoim talentem wokalnym. Fani wróżą mu wielki sukces. Komiczne nagranie rozbawiło internautów