Piotr Żyła to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych polskich sportowców. Sympatię Polaków zdobył nie tylko swoimi wyczynami na skoczni, ale przede wszystkim... pogodą ducha i poczuciem humoru!

Wykazał się nimi również wczoraj, publikując na Instagramie nietypowe nagranie, na którym wykonuje utwór kultowego zespołu Queen. Jak mu poszło?

Czy Piotr Żyła wystartuje w Eurowizji?

Całe nagranie z Instagrama Żyły jest bardzo w jego stylu - już na samym początku wita nas charakterystyczny śmiech skoczka, który znany jest wszystkim Polakom m.in. z różnorakich wywiadów z udziałem sportowca. Uśmiech nie opuszcza twarzy Piotra również w dalszej części filmiku. Dodatkowo, Żyła na szyi zawieszony ma ogromny głośnik, który tylko dodaje komizmu całej sytuacji. Po chwili sportowiec zaczyna śpiewać utwór Queen "Don't Stop Me Now". Całe nagranie można obejrzeć tutaj.

"Weekend zaczęty. Śpiewać każdy może jeden trochę lepiej, a Pieter trochę gorzej" - brzmi opis wokalnych wysiłków skoczka.

Chociaż wydźwięk całego filmiku jest wyraźnie żartobliwy, to fani sportowca w komentarzach zaczęli zasypywać go poważnymi pomysłami na rozwój jego kariery! Pojawiła się propozycja występu w zespole weselnym, uczestnictwa w "The Voice of Poland", a nawet... zastąpienie Rafała Brzozowskiego podczas konkursu Eurowizji!

Trzeba przyznać, że Żyła jak nikt inny wie, jak najlepiej rozbawić swoich fanów.

Zobacz także: Karolina Szostak jest zdruzgotana. Pożegnała jednego z najlepszych przyjaciół z pracy. Poruszające słowa prezenterki

Może cię zainteresować: Anita Werner pokazuje brzuch i opowiada o swoim życiu. Jak układają się prywatne sprawy prezenterki "Faktów"

Pisaliśmy również o: Małgorzata Kożuchowska wspomina swój ślub. Na jednym ze zdjęć widoczny jest bardzo nietypowy szczegół. Co to takiego