Anita Werner, poza aktorstwem i dziennikarstwem, ostatnio zaczęła pasjonować się także sportem. Jej muskularna sylwetka zrobiła na wszystkich na tyle duże wrażenie, że prezenterka znalazła się ostatnio na okładce magazynu "Women's Health"! Prezentowanie swojego ciała uznała za idealny punkt wyjścia do... rozważań na temat życia. Jak układają się jej prywatne sprawy?

Werner dąży do ideału

Chociaż znana z "Faktów" prezenterka ma już 43 lata, to swoją urodą i nienaganną sylwetką wciąż przypomina dwudziestolatkę. Niedawno pokazała na Instagramie okładkę magazynu "Women's Health" ze sobą w roli głównej, a także uciekła się do kilku przemyśleń.

"<<Jeśli chcę, to mogę>>. Ta myśl to punkt wyjścia nie tylko tego wywiadu ze mną, ale też każdej mojej drogi do jakiegoś celu. Zawsze wychodziłam z założenia, że mogę wszystko i tylko ode mnie zależy, czy po to sięgnę" - napisała Werner pod fotografią swojego muskularnego brzucha.

fot. Instagram
fot. Instagram

Jak widać, rzeczy wstawiane przez Werner do sieci stają się coraz odważniejsze. Z pewnością miał na to wpływ pewien znaczący krok, jaki prezenterka wykonała zaledwie dwa lata temu. Mowa oczywiście o pokazaniu się po raz pierwszy ze swoim ukochanym, Michałem Kołodziejczykiem. Pomimo tej publicznej manifestacji uczuć, para raczej stroni od mediów. Co jakiś czas przedostają się jednak do nich informacje o ich wspólnym życiu. Według osób znajdujących się blisko pary, są oni ze sobą naprawdę szczęśliwi. Wskazują na to słowa samej Werner.

"W związku nie chodzi o rywalizację. Ja całe życie rywalizowałam ze sobą, mam dość. Nie chcę jeszcze w domu napinać mięśni. Lepiej się nawzajem nakręcać. Nawet gdy reprezentujemy różne dyscypliny. Ja mogę jego dyscypliny nie znać, mogę być w niej słaba. Ważne, że widzę, że on jest mistrzem. Wtedy jest podziw, jestem szczęśliwa i dumna" - wyjaśniła w rozmowie z portalem "Twój styl".

Trzeba przyznać, że Werner naprawdę dba o każdy aspekt swojego życia!

Zobacz także: Justyna Żyła ostro dba o urodę. W sieci pojawiła się rekomendacja dość nieprzyjemnego zabiegu. O co chodzi

Może cię zainteresować: Mama Michała Wiśniewskiego zaliczyła swoją pierwszą internetową wpadkę. Jej konto na Instagramie mówi samo za siebie. O co chodzi

Pisaliśmy również o: Córeczka Anny Wendzikowskiej rozbroiła internautów. Dziewczynka zrobiła coś naprawdę uroczego. Aktorka z pewnością jest dumna