Alicja Bachleda-Curuś to aktorka i piosenkarka, którą Polacy dobrze znają z roli w "Panu Tadeuszu", gdzie u boku Michała Żebrowskiego wcieliła się w postać Zosi. Gwiazda zrobiła jednak karierę również poza granicami naszego kraju, a obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie wychowuje 11-letniego syna.

Życie nie było dla niej ostatnio szczególnie łaskawe - rozstała się ona z ojcem swojego syna, Colinem Farellem, a niedawno spotkała ją kolejna nieprzyjemna sytuacja, tym razem dotycząca innego członka rodziny...

Gwiazda nie pozwala wejść sobie na głowę

Jako osoba szeroko znana mediom, Bachleda-Curuś musiała niejednokrotnie zmierzyć się z nieprzychylnymi jej plotkami czy komentarzami. Tak stało się i tym razem.

Niedawno jeden z tygodników, powołując się na rzekomych informatorów z otoczenia gwiazdy, wyjawił wiadomość o tym, jakoby aktorka planowała jak najszybszy powrót do Polski. Jego powodem miała być... bardzo poważna choroba jej ojca. Alicja nie przeszła wobec tych plotek obojętnie i odniosła się do nich w jednym z wpisów na Instagramie.

Aktorka podkreśliła, że nawet w życiu gwiazd są pewne nieprzekraczalne granice, które to naruszył wspomniany tygodnik donosząc o złym stanie zdrowia jej ojca. Bachleda-Curuś otwarcie mówi o tym, że nie akceptuje podobnych zachowań, żerujących nie tylko na niej, ale i na niewinnych członkach jej rodziny. Jednocześnie zdementowała krążące plotki o złym samopoczuciu jej taty.

"Tata, Bogu dzięki, czuje się świetnie i mam nadzieję, że nie dotrą do niego te bzdury. Chciałam uspokoić wszystkich, którzy po przeczytaniu tych doniesień dzwonili z troską. Tego typu wymysły są wyjątkowo perfidne w tak wymagającym dla nas wszystkich czasie, pełnym niepewności, ale i nadziei. Jestem wdzięczna za zdrowie moich bliskich ale też pełna empatii dla tych, których los potraktował inaczej. Życzę wszystkim zdrowia i spokoju. Szanujmy się nawzajem" - zwróciła się do internautów.

Aktorka w obronie swojej rodziny i prywatności zareagowała naprawdę dojrzale!

Zobacz także: Monika Zamachowska opublikowała ważną wiadomość do internautów. Jej słowa wzruszają każdego, kto wie, czym jest rozstanie

Może cię zainteresować: Rozenek nadal "cudnie chudnie". Prezenterka zachęca swoich fanów do ćwiczeń. Jak gwiazda spełnia się w roli sportowego guru

Pisaliśmy również o: Złodzieje czyhali na literacką nagrodę Olgi Tokarczuk. Udało im się zdobyć pieniądze innej pisarki