Jak podaje portal "Pomponik", Ida Nowakowska wspólnie z mężem już niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Najnowsze doniesienia wskazują, że prowadząca "Pytanie na śniadanie" nie planuje zbyt długiej przerwy w pracy. Doniesienia wskazują, że wróci do pracy już kilka dni po porodzie!

Ida Nowakowska nie planuje zbyt długiej przerwy w pracy

Ida Nowakowska szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów i wypracowała silną pozycję w TVP (złośliwi określają ją "pupilką Jacka Kurskiego"). Nowakowska będzie miała okazję już niebawem sprawdzić się w nowej roli, bo na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko. Tancerka od bardzo dawna chciała zostać mamą, dlatego tym bardziej trudno uwierzyć w pojawiające się w mediach plotki.

Z doniesień magazynu "Party" wynika, że Ida Nowakowska prawdopodobnie nie zdecyduje się na zbyt długi urlop macierzyński. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" miała ponoć podpisać kontrakt na współprowadzenie programu "The Voice Kids", do którego nagrania mają ruszyć zaledwie kilka tygodni po spodziewanym terminie porodu gwiazdy.

Party donosi, że Ida jeśli wróci do pracy, będzie mogła liczyć na pomoc męża oraz mamy, którzy otoczą jej synka dobrą opieką. Zapewne również na planie uda się zapewnić Idzie Nowakowskiej dogodne warunki, choćby do nakarmienia swojej pociechy.

Ida Nowakowska nawet w zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa. W dalaszym ciągu prowadzi poranny program śniadaniowy, jest jurorką w "Dance, dance, dance" i wreszcie prowadzi cykl "Trenuj z TVP" na kanale TVP Kobieta.

Spodziewacie się szybkiego powrotu Idy Nowakowskiej przed kamery?

To też może cię zainteresować: Są najnowsze zdjęcie miejsca ostatniego spoczynku św. pamięci Krzysztofa Krawczyka. Fani wciąż idą na cmentarz. Wzruszające gesty uznania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Piaseczny opowiada w wywiadzie, czym się zajął po wyjściu ze szpitala. Jego słowa budzą emocje

O tym się mówi: Tomasz Lis zdradził, kto uratował mu życie. Padło konkretne nazwisko. Dla wielu będzie to spore zaskoczenie