5 kwietnia 2021 roku, w Poniedziałek Wielkanocny, odeszła prawdziwa ikona polskiej muzyki - Krzysztof Krawczyk. Gwiazdor, uwielbiany zarówno przez starsze, jak i młodsze pokolenia, pozostawił po sobie takie hity jak "Chciałem być" czy "Parostatek", które na zawsze zapadną w pamięć każdego Polaka.

Jego śmierć zaskoczyła wszystkich - kilka dni wcześniej wyszedł on bowiem ze szpitala jako ozdrowieniec po COVID-19. Niestety, pokonały go choroby współistniejące. W rozpaczy pozostawił nie tylko oddanych fanów, ale przede wszystkim ukochaną żonę Ewę, z którą zdążył spędzić ostatnią Wielkanoc w ich posiadłości pod Łodzią...

To miejsce to istny raj na ziemi

Chociaż Krawczyk był gwiazdorem najwyższego formatu, to cenił sobie prywatność i intymne chwile w zacisznej posiadłości w Grotnikach pod Łodzią. To właśnie tam odpoczywał od zgiełku artystycznego życia. Jak wygląda jego dom?

Posiadłość w Grotnikach Krawczykowie kupili wiele lat temu, kiedy jeszcze wyglądała ona zupełnie inaczej niż teraz - była zaniedbana i wymagała wielu napraw, jednak dzięki temu cena była bardziej przystępna. To pozwoliło małżonkom na zakup sąsiedniej działki, która jeszcze bardziej odizolowała ich od otaczającego świata.

Krzysztof i Ewa musieli naprawdę dużo zainwestować w remont swojego wymarzonego lokum - nie poszło to jednak na marne, gdyż posiadłość gwiazdora robi wrażenie nawet po latach!

Przytulny dom małżeństwa znajdował się pośród drzew i pól, co sprawiało, że żyło się tam niczym jak w raju. Czasem nawet sam piosenkarz nie był w stanie uwierzyć, że może mieszkać w tak pięknym miejscu!

"Wychodzę rano na taras. Śpiewają ptaki, żaby kumkają. Patrzę na brzozy i sad i mówię do żony: Ewuniu, nie wierzę, że to wszystko nasze" - mówił kiedyś Krawczyk w rozmowie z magazynem "Weranda".

Wkrótce dom przeszedł prawdziwą metamorfozę - pojawił się obok niego basen, a nawet... prywatna kaplica, gdyż wiara była dla Krawczyka sprawą pierwszorzędną.

fot. WP
fot. WP

Chociaż obecnie wielu osobom wystrój domu gwiazdora mógłby się wydawać przestarzały, to nie ulega wątpliwości, że posiada on znacznie więcej duszy niż jakiekolwiek inne lokum!

Zobacz także: Druga żona Jarosława Kukulskiego była znaną gwiazdą estrady, ale zniknęła z mediów. Czym teraz zajmuje się Monika Borys

Może cię zainteresować: Smutny etap w życiu Rafała Brzozowskiego. Zakończył bardzo ważną relację. Co się dzieje z przyszłym gwiazdorem Eurowizji

Pisaliśmy również o: Zbigniew Wodecki nie byłby zadowolony z tego, co zrobiła jego rodzina. Sprawę komentują sąsiedzi piosenkarza