Jak podaje portal "Pomponik", Marzena Rogalska kilka tygodni temu pożegnała się z Telewizją Polską po wieloletniej współpracy. W podjęciu trudnej decyzji z pewnością mogła liczyć na wsparcie swojej siostry Alicji, która była prawdziwą podporą dziennikarki również pięć lat temu, kiedy kobiety straciły ojca.

Marzena była niezwykle związana ze swoim tatą, który pełnił w jej życiu ważną rolę. Prezenterka nie mogła pogodzić się z faktem, że jej ukochany rodzic przeszedł udar. Po każdej wizycie w domu rodziców dzwoniła do siostry, ponieważ szukała pocieszenia.

Długo było tak, że wychodząc z domu rodziców, wsiadałam do samochodu i płakałam. Dzwoniłam wtedy do siostry. Marzena Rogalska

Alicja pracuje na oddziale opieki paliatywnej, dlatego starała się zdrowo rozsądkowo podejść do tej trudnej sytuacji i zawsze wspierała Marzenę.

Marzena Rogalska/ Instagram: marzena_rogalska
Marzena Rogalska/ Instagram: marzena_rogalska
Marzena Rogalska/ Instagram: marzena_rogalska

Ojciec kobiet zmarł w 2016 roku. Rogalska do tej pory nie może pogodzić się z tą stratą i trzyma po ukochanym tacie ważną pamiątkę - numer telefonu i radosne smsy, które wysyłał jej każdego dnia.

Bardzo mi ich brakuje. Marzena Rogalska

Marzena Rogalska/Youtube @Kwiat Kobiecości
Marzena Rogalska/Youtube @Kwiat Kobiecości

To również może Cię zainteresować: Zbigniew Wodecki Nie Byłby Zadowolony Z Tego, Co Zrobiła Jego Rodzina. Sprawę Komentują Sąsiedzi Piosenkarza

Zobacz także: Daniel Martyniuk W Końcu Się Poprawił? Na Dowód Pokazał Zdjęcia