Jak podaje portal "Super Express", media obiegła zaskakująca informacja, że król disco polo przeżywa bardzo trudne chwile i bardzo trudno jest mu sobie z nimi poradzić. Zenek Martyniuk musiał skorzystać z pomocy specjalisty, podobnie jak jego żona, Danuta. Obojgu przyszło się mierzyć z poważnym kryzysem. O co chodzi?

Zenek Martyniuk ma problemy z synem

Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych artystów disco polo. Sympatię Polaków zdobył nie tylko swoją muzyką, ale także spokojem i opanowaniem. Znacznie większym temperamentem charakteryzuje się jego żona Danuta, która nie raz dała się ponieść emocjom w kontakcie z mediami.

Szczególnie źle Danuta Martyniuk znosiła negatywne komentarze w kontekście swojego ukochanego syna, Daniela. Posuwała się nawet do gróźb skierowania sprawy do sądu. Niestety chłopak nie ułatwia życia swoim rodzicom, pakując się w kolejne afery i raz za razem popadając w konflikt z prawem.

Zenek Martyniuk także przymykał oko na wyskoki swojego jedynaka. Koncerty sprawiały, że rzadko bywał w domu. Swoją nieobecność chciał zrekompensować synowi prezentami. Od rodziców Daniel dostał Porsche, którym jednak nie może jeździć bo sąd odebrał mu prawo jazdy, a także luksusowe mieszkanie.

Daniel Martyniuk/ YouTube @Gossip TV
Daniel Martyniuk/ YouTube @Gossip TV
Daniel Martyniuk/ YouTube @Gossip TV

Ostatnio Daniel Martyniuk usłyszał wyrok 10 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem kary na okres trzech lat oraz zakaz prowadzenia pojazdów przez 6 lat. W czasie rozprawy nie było przy nim rodziców. Z doniesień "Na Żywo" wynika, że Zenek i Danuta Martyniukowie chcą by ich syn wreszcie wziął odpowiedzialność za swoje czyny.

Trudne chwile Zenka i Danuty Martyniuków

Z doniesień "Na Żywo" wynika, że w atmosfera w rodzinie Martyniuków zdecydowanie nie jest najlepsza. Zarówno Zenek, jak i jego żona mają dość wybryków syna i ciągłej konieczności świecenia oczami za niepokornego jedynaka.

Małżonkowie zrozumieli, że nie będą sobie w stanie samodzielnie poradzić, w związku z czym zwrócili się o pomoc do specjalisty. Terapia ma im pomóc poradzić sobie z trudnymi emocjami i sytuacją, w jakiej znaleźli się jako rodzice.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Najnowsze doniesienia o stanie Krzysztofa Krawczyka. Menadżer artysty ponownie zabrał głos

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nastolatka na moment znalazła się na tamtym świecie. Jej opowieść mocno daje do myślenia

O tym się mówi: Najnowsze doniesienia o zdarzeniu, jakie rozegrało się w okolicach Miechowa. Co się stało z 10-letnim Filipem? Te słowa mrożą krew w żyłach