Wiesław Gołas to polski aktor filmowy, teatralny i kabaretowy, który serca widzów skradł przede wszystkim swoimi licznymi aktorskimi piosenkami! Ten utalentowany człowiek w zeszłym roku skończył już 90 lat. Niestety, wraz z wiekiem spotyka go coraz więcej trudności. Artysta nie ma jednak zamiaru się poddawać i powoli staje na nogi. Co dzieje się teraz z Gołasem?

Postawa godna naśladowania

W październiku zeszłego roku jak grom z nieba spadła na Polaków wiadomość o tym, że uwielbiany przez widzów Wiesław Gołas przeszedł bardzo poważny udar. Nie pomógł temu fakt, iż aktor jest już w naprawdę podeszłym wieku, a dodatkowo od kilku lat ma problemy z nogami.

Tym bardziej dziwi fakt, że obecnie, kilka miesięcy po wystartowaniu pierwszych szczepień, Gołas... sam się na nie zdecydował! Poważny stan nie przeszkodził mu w byciu odpowiedzialnym członkiem społeczeństwa i 90-latek dzielnie przyjął swoją dawkę szczepionki. Zaszczepiona została również jego żona, która opowiedziała nieco więcej o samopoczuciu aktora.

"Tak, jesteśmy już po szczepieniu. Czujemy się w porządku. Nie ma się co obawiać szczepień. Nawet jak się jest po udarze jak mój mąż, to warto się zaszczepić" - mówi.

Pani Maria zaznacza, że jej mąż czuje się naprawdę dobrze, a ona opiekuje się nim najlepiej jak może. Zapytana o swój stan odpowiada: "A jak ja sobie radzę z tym wszystkim? Muszę sobie radzić...".

Dużo zdrowia dla państwa Gołasów!

Zobacz także: Żona Jacka Kurskiego urodziła córkę. Prezes TVP ma podwójny powód do radości. Posypały się gratulacje od polityków PiS

Może cię zainteresować: Ojciec Rydzyk znów w mistrzowski sposób unika obostrzeń. Duchowny zaprasza dziesiątki osób do hotelu, sanepid nie widzi problemu

Pisaliśmy również o: Dwa popularne dyskonty zmieniają godziny pracy dla swoich klientów w związku z nowymi obostrzeniami. Jak to będzie wyglądać