Jak podaje portal "Pomponik", w zeszłym tygodniu Andrzej Piaseczny za pośrednictwem Instagrama poinformował, że trafił do szpitala. Piosenkarz wymagał podania tlenu. Wiadomo, jak Piasek czuje się teraz?

Najnowsze informacje o stanie zdrowia Andrzeja Piasecznego

Wido, na którym Andrzej Piaseczny informował o tym, że trafił do szpitala wstrząsnęła jego fanami. Podłączony do aparatury dostarczającej mu tlen piosenkarz apelował do wszystkich o przestrzeganie wprowadzonych obostrzeń i nielekceważenie zagrożenia, jakim jest koronawirus i Covid-19.

Niestety nadal znaleźli się sceptycy, wśród których była międy innymi Viola Kołakowska, oskarażająca Piaska o to, że symuluje chorobę i do tego w dość "kiepski" aktorsko sposób. Teraz na profilu Andrzeja Piasecznego pojawił się obszerny wpis dotyczący aktualnego stanu zdrowia piosenkarza. Jak teraz czuje się Piasek?

Wszystko wskazuje na to, że stan Andrzeja Piasecznego systematycznie się poprawia. Piosenkarz zdradził, że zaraził się koronawirusem od członka swojej rodziny, u którego zakażenie przebiegało w sposób bezobjawowy. Piasek na początku choroby starał się leczyć w domu, niestety w 9 dniu choroby jego stan gwałtownie się pogorszył.

"Nie mogłem samodzielnie oddychać, a seria niemożliwych do powstrzymania ataków kaszlu doprowadzały do utraty przytomności" - napisał w mediach społecznościowych Andrzej Piaseczny. Konieczna była hospitalizacja i podłączenie piosenkarza do aparatury, która pomagała mu oddychać.

Na szczęście stan Andrzeja Piasecznego jest z każdą chwilą coraz lepszy. Jak sam poinformował został już odłączony od aparatury wspomagającej oddech. "Wszedłem na ostatnią prostą do wyzdrowienia" - napisał w mediach społecznościowych Andrzej Piaseczny.

Andrzejowi Piasecznemu życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.

To też może cię zainteresować: Stan zdrowia Rafała Trzaskowskiego nie jest dobry. Spływają niepokojące wieści

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski zdradził jak długo przyjdzie nam się zmagać z trzecią falą epidemii koronawirusa. Czy mamy powody do optymizmu

O tym się mówi: Zbigniew Zamachowski wyprowadził się od żony. Zostawił jej mieszkanie i zawartą w nim fortunę, a sam przeniósł się do kawalerki