Beata Kozidrak, wokalistka zespołu Bajm, dała się zapamiętać swoim fanom, jako energiczna, wiecznie piękna i atrakcyjna artystka, o głosie silnym, jak dzwon. Jej otwartość i świadomość własnej atrakcyjności, dodają jej artystycznej mocy na scenie do dziś.

Nie zamierza odpuszczać

Pandemiczny plan wdrożony na całym świecie, skutecznie uniemożliwił społeczeństwom dotkniętych tym krajów normalne życie. Zabrakło możliwości zarabiania dla wszystkich dotychczas pracujących lub prowadzących własne działalności gospodarcze.

Wielu artystów podniosło wówczas raban z powodu zakazu organizacji koncertów i występów z obecnością publiczności. Jak stwierdzili, ograniczenia te uniemożliwiły im zarabianie na życie. Jednak bardziej sprytni celebryci zaczęli sobie radzić, wykorzystując swój wizerunek w mediach społecznościowych. Za promocję różnych produktów i usłuch, można spokojnie przeżyć na dość dobrym poziomie.

Wielu jednak wyciągnęło ręce po rządowe pieniądze oferowane w ramach wsparcia antykryzysowego.

Beata Kozidrak była jedną z wielu gwiazd, które zdecydowały się skorzystać z oferty rządu, jednak nie zamierza spocząć na laurach.

Ostatnie szlify swojej biografii uskutecznia w zaciszu własnego salonu, który de'facto wygląda rewelacyjnie! Przestronny i jasny, zachęca do relaksu i napędza do tworzenia. Tan ewidentnie można odnaleźć artystyczny spokój!

Co sądzicie o wystroju salonu Beaty Kozidrak? Przepych, czy elegancja?

O tym pisaliśmy ostatnio: Premiera spektaklu "Gwiazda" potwierdziła wieści o relacji Gabriela i Rafała. Z kim Gabriel Seweryn przyszedł do Teatru Sabat

Zerknij też tutaj: Tabloidy obiegła niewiarygodna wiadomość. Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska poszli razem na spektakl. Prawdziwa gratka dla paparazzich