Jak podaje portal "Jastrząb Post", wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey niesie za sobą już pierwsze negatywne skutki. Była para książęca Sussex w emitowanej przez telewizję CBS rozmowie z dziennikarką oskarżyła rodzinę królewską między innymi o rasizm. Pałac Buckingham wydał w tej sprawie oświadczenie.

Cała rodzina jest zasmucona, gdy dowiedziała się, jak trudne były ostatnie lata dla Harry’ego i Meghan. Poruszane kwestie, szczególnie kwestia rasy, są niepokojące. Chociaż niektóre wspomnienia mogą się różnić, traktuje się je bardzo poważnie i rodzina omawia je prywatnie. Harry, Meghan i Archie zawsze będą kochanymi członkami rodziny.

Dodatkowo książę William zaprzeczył zarzutom brata i stwierdził, że problemy, które poruszał w wywiadzie nigdy nie miały miejsca.

Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: Youtube British Documentary
Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: Youtube British Documentary

Okazuje się, że brytyjska opinia publiczna stoi murem zarówno za królową Elżbietą, jak i Williamem oraz Kate. Wywiad Meghan i Harry'ego jest mocno krytykowany w Anglii, a popularność byłych Sussexów znacząco spadła w ostatnich dniach.

Od czasu transmisji wywiadu popularność młodszego wnuka monarchini spadła o 15 punktów, a jego żony o 13. Najwyżej jak zawsze w tym rankingu plasuje się sama królowa Elżbieta, a następnie William i Kate, którzy utrzymują wynik poparcia wśród 80% Brytyjczyków.

Meghan Markle i książę Harry / YouTube:  Access
Meghan Markle i książę Harry / YouTube: Access

To również może Cię zainteresować: Ciężarna Agnieszka Włodarczyk Narzeka Na Życie W Polsce. Czego Nie Lubi W aszym Kraju

Zobacz także: Rafał Trzaskowski Jest Chory. Razem Z Żoną Wydali Oświadczenia. "Trzymajcie Kciuki"