Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka i piosenkarka, która jakiś czas temu cieszyła się ogromną sławą wśród rodaków. Okazuje się, że w życiu gwiazdy zapowiadają się wielkie zmiany. Celebrytka w styczniu poinformowała bowiem, że spodziewa się dziecka! Szczęśliwym ojcem zostanie Robert Karaś.

Niestety, z każdym kolejnym miesiącem błogosławionego stanu gwiazda czuje się coraz gorzej. Z czego to wynika?

Polska źle działa na kobiety w ciąży?

Kiedy Włodarczyk dzieliła się ze światem radosną nowiną, przebywała jeszcze w ciepłych, azjatyckich stronach - a dokładniej w Indonezji. Teraz, po powrocie do Polski oraz wejściu w drugi trymestr ciąży gwiazda nie ukrywa, że nasz kraj nie działa na nią zbyt dobrze... O co chodzi?

Swoimi ciążowymi doświadczeniami celebrytka podzieliła się za pośrednictwem wpisu na Instagramie. Dokładnie opisała i porównała w nim swoje samopoczucie w Indonezji oraz w Polsce. Ku zdziwieniu niektórych jej fanów - o Polsce nie miała do powiedzenia nic dobrego!

Gwiazda wyznała, że - w przeciwieństwie do znacznej liczby kobiet - pierwszy trymestr ciąży minął jej wręcz... błogo. Zupełnie nie dostrzegła u siebie złego samopoczucia, którym w pierwszym trymestrze straszą wszystkie doświadczone matki. Gorzej poczuła się z kolei w drugim trymestrze, który zwykle jest wychwalany przez młode mamy... Dlaczego?

Jak opowiada Włodarczyk, podczas pobytu w Indonezji nie bała się niczego - chodziła na masaże, pływała łodką po wzburzonych falach, jadła owoce z bazaru, a także... rzadko myła ręce. Wspomina o tym, że nawet azjatyccy lekarze cechowali się dużo większą pogodą ducha niż ma to miejsce w Polsce.

"Drugi trymestr miał okazać się fantastyczny, a u mnie znowu odwrotnie. Wystarczył mi miesiąc w Polsce i nagle się okazuje, że w zasadzie niczego mi nie wolno. Że sushi czy tatara nie wolno to wiem. Ale ostatnio usłyszałam o jajkach! Masaży nie wolno, mimo że nogi puchną, kropli do nosa nie wolno, mimo że nie można swobodnie oddychać, na wszystko trzeba uważać i wszystkiego się bać" - narzekała celebrytka.

fot. Instagram
fot. Instagram

Solidarność okazały jej liczne fanki, które w komentarzach pod wpisem również postanowiły... ponarzekać na Polskę. Czy w naszym kraju rzeczywiście jest tak źle?

Zobacz także: Tabloidy obiegła niewiarygodna wiadomość. Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska poszli razem na spektakl. Prawdziwa gratka dla paparazzich

Może cię zainteresować: Przykre wieści z zagranicznego show-biznesu. Drogi Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza rozeszły się. Co poszło nie tak w ich związku

Pisaliśmy również o: Magda Narożna zdradza aspekty uczestnictwa w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co ją spotkało w trakcie trwania programu