"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to rewelacyjny program rozrywkowy, który przyciąga przed ekrany mnóstwo głodnych ekscytacji widzów. Każda z uczestniczących w show gwiazd, w każdym z odcinków wciela się kultowe postaci sceny muzycznej, przechodząc przy tym niesamowite metamorfozy.

"Coś za coś"

Program rozrywkowy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", to fascynująca podróż w świat postaci z największych scen muzycznych polskich, jak i zagranicznych. Wokalne umiejętności uczestników to tylko kropla w morzu tego, co każdorazowo trzeba opanować, aby zaprezentować się jako ktoś zupełnie inny.

Sposób poruszania, maniera, barwa głosu i styl vocalny, a przede wszystkim dostosowanie do charakteryzacji, która zmienia uczestników nie do poznania!

Każdy z uczestników podczas trwania programu ma do pokonania kompromisy, bez których projekt po prostu by się nie udał. Należy wówczas przygotować siębie w taki sposób, by charakteryzatorzy uzyskali coś w rodzaju "czystego płótna", jakiego potrzebuje malarz artysta...

Co się z tym wiąże? Kolczyki, tipsy, doczepki włosów, a także sztuczne rzęsy należy wówczas odrzucić w kont...

To spotkało Magdę Narożną, gdy postanowiła wziąć udziała w programie "Twoja Twarz brzmi Znajomo". Musiała zdjąć sztuczne rzęsy, które wielu się z nią kojarzą, oraz na czas nagrań musiała - jak wszyscy poddawani charakteryzacji - przestać pić alkohol.

Ten program wiąże się przede wszystkim z zupełnie innym doświadczeniem. Trzeba z pewnych rzeczy zrezygnować, przestawić się, np. dłuższy czas miałam przedłużane rzęsy, co było wygodne na koncertach, a teraz nie mogę takich nosić. Troszeczkę dziwnie się czułam na początku, ale to kwestia przyzwyczajenia. Tej przygody mi nic nie zastąpi, dlatego coś za coś. Cieszę się, że mogę tu być i mogę się poświęcić w każdy sposób.

Co o tym sądzicie?

Zerknij: Niezwykły sekret Jarosława Kaczyńskiego wyszedł na jaw. Marta Kaczyńska wie od wujka, dlaczego dzwony w kościele dzwonią. O co chodzi

Zerknij: Lara Gessler zapozowała na okładce znanego pisma. Fani zarzucają jej, że wcale tak nie wygląda. Burza w sieci